Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves lány vagyok. A munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves lány vagyok. A munkahelyemen tetszik nekem a főnököm, aki 32 éves és még fiú. Illik e egy nőnek elmondani a férfinek hogy tetszik neki? Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a tanácsokat.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

#2 vagyis notlen, meg nem hazasodott. Welcome to "videk"...



36F incel

2021. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Mit össze nem rugóznak a szavakon.

Ha fiú,akkor fiú!


Főnökkel/f.nővel nem kezdünk.

Bonyolítani tudja a helyzetet.

-Kollegák között.

-Munkád és a főnök/nő között

-Főnök/nő és te közted


(ha számít a munkahely)


50F

2021. ápr. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre a hormonjaidat, vagy válts melót és utána valj színt neki. Én se kevernék főnökkel. Nagyon nagy xar lavinát zúdítasz magadra.
2021. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Adfig lépj, amíg fiú, ha lánmyá műteti magát, már késő.
2021. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Házinyúlra nem lövünk!- ugye ismered ezt a mondást? Hidd el van alapja. Gondolkozz egy kicsit előre, megd..g párszor, aztán kopp, amit persze az összes munkatársad megtud, aztán így dolgozz ott tovább minden nap. Persze az is előfordulhat, hogy hapy a vége, de ez csak a filmekben van.
2021. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Milyen érdekes, ez a félkegyelmű is elhitte hogy jár neki a gazdag alfa állandóra. A gazdag alfák nem vénlányokra vágynak, azok nekik csak űrítésre jók. Állandóra csak a saját szintedről kaphatsz. Esetleg egy másik cselédet.
2021. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!