Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a normális, figyelmes, hűséges fiúk egy lánynak sem kellenek?

Figyelt kérdés

Sok lány panaszkodik hogy csak szexet akarnak fiúk, de az ilyenek meg észre sem veszik akik kapcsolatot akarnának.


Ilyen fiúknak lesz valakikor sikerük?


2021. ápr. 16. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
10# Unod már,mi?
2021. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

9-es vagyok. Példát is írjak. Appokon állandóan nyafognak a nők, hogy milyen csúnyák vele, hogy elbántak, mennyire szemetek és ő egy normális, jó pasit keres, meg hogy én annyira jó vagyok duma.


Ahha... ugyanezzel a kezdő dumával, inkább választott:

nyaktetkós füvest

focihuligánt, akinek volt rendőrségi ügye is

a legjobb, a neon.ci, akinek a sok karlengetéstől durran be a karja.


hagyjuk az "én más vagyok" meg a "jó fiút keresek" dolgot.

2021. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

12#

Most mér mondod?

A neonácinak a belső értékei jok voltak.És volt kisugárzása!!

Attol mert neonáci,aki kiirtaná egy részét az embereknek,vagy táborba zarná, lehet egy nagyon figyelmes ,kedves fiú! is!

Senki se lehet tökéletes!!

2021. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

"A neonácinak a belső értékei jok voltak"



ez hülye

2021. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem hülye. Ironizál:DDD
2021. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

#12-es értem a problémád, én is megéltem, de utólag azt mondom, kár általánosítani, a dolog nem ilyen egyszerű. Akit leírtál, egy archetípus: a szubmisszív, áldozat, akit beindítanak a kontrollálhatatlan, egoista rossz fiúk.


Az egyik, ami szeretnék elmondani, hogy szerintem nem hazudik, tényleg vágyik a megértésre, de a bugyija nem ettől nedvesedik be, hanem az alárendeltségtől. Az álma az lenne, ha ugyanaz a pasi lenne vele megértő, aki amúgy uralkodik felette. Egy pasit akar, aki időnként durva vele, de rábízhatja magát 100%-ban.


A másik, amit akartam mondani, hogy az ellentére is van egy rakás példa. Pl tudnék nem egy olyan csajt mutatni, aki rendre a cuki fiúkkal jön össze, akik egyben a legjobb barátnőjük és akikkel lehet összebújva vígjátékot nézni és forró csokit inni. Ez a típus pedig azon panaszkodik folyton, hogy mennyire vágyna végre egy férfira, mert tele azzal, hogy minden felelősséget neki kell viselnie és mindent neki kell eldönteni.


Mindkét szélsőségre igaz az, hogy akarnak egy határozott férfit, aki amúgy kemény és gyengéd is tud lenni. A különbség az, hogy az egyik az keménységet, a másik a gyengédséget tartja fontosabbnak, és mindkettő akkor borul ki, amikor rádöbben, hogy a másik oldal teljesen hiányzik a pasiból.


A hiba, amit ilyenkor rendre elkövetünk, hogy azt gondoljuk, hogy a lány az elsődleges szempontját mondja el nekünk. Valójában ez a másodlagos szempontja, aminek a rovására mindig kompromisszumot köt, és pont azért szajkózza, mert ez az, ami rendre hiányzik a párkapcsolataiból.


Ha nekem valaki panaszkodik, hogy semmire nem jut ideje a sok munka miatt, akkor tudom, hogy az ő életében a munka az első, ezért kiszorul a szórakozás. Ugyanígy ha egy csaj azt siratja, hogy nincs egy kedves pasi a világon, akkor valójában durva pasit keres, aki NÉHA kedves is tud lenni.

2021. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne vegyel masokat egy kalap ala magaddal
2021. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csak azokra a fiúkra panaszkodnak,akik nem tetszenek nekik valamilyen oknál fogva.Szóval nem azzal van problémájuk,ha egy fiú csak szexet akar,ha jól néz ki lefekszenek vele,csak ezt nem szokták reklámozni.
2021. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mert nem izgalmasak, titokzatosak és jóképűek. Vagy így egyszerre.
2021. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nincs rendes pasi=nincs jóképű, tehetős pasi. Minden más kamu.
2021. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!