Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az első találkozások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az első találkozások kerek-perec megmondani a hibáimat és az elvárásaimat?

Figyelt kérdés

Csomószor volt hogy csak húztuk egymás idejét, ezt már nem szeretném. Az nagyon furcsa lenne, ha elmondanám neki, hogy pl. nem szeretek kimozdulni, munkamániás vagyok, nem lehet mellettem szürcsölni meg körmöt rágni, elvárom hogy tisztes megélhetése, jó állása legyen (nekem is van, nem kérek olyasmit amit én ne teljesítenék!), legyen autója stb.?


Tehát azokat a dolgokat amik amúgy is kiderülnének, csak így "csomagban" elmondanám neki az elején és megkérném hogy ő is mondja el ugyanezeket?



2021. ápr. 16. 20:37
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Jó állás = legyen állása folyamatosan, tehát nem 4 órás munka hetente 2x ha éppen úgy alakul, ne legyen lumpen, szeressen dolgozni, fejlődni, építeni magát és megtakarítását. én ilyen személyiség vagyok, ugyanezt várom el, ez így korrekt. Nem arra gondoltam hogy legyen orvos, ügyvéd, én sem vagyok az.


Lehet mérnök, autószerelő amiket írtál, de lehet targoncás is, de akkor ne ténferegjen meg lumpenkedjen mert attól lever a víz.

2021. ápr. 17. 18:00
 32/35 anonim ***** válasza:
90%

Hát persze.En példaul igy kezdeném:

Szia!XY vagyok.Még mielőtt leülnénk és komolytalanul csak elbeszélgetnénk ,-hogy ne raboljuk feleslegesen egymás idejét,-leszögezném,hogy nem tartalak el.Legyen munkahelyed,szeress kerteszkedni.Főzni tudjál ,mert én is tudok ,nem is akarhogy!A m€rleg ne menjen nagyon el,nem szeretem a lusta nőket,rendszerssen sportolok.

És nem nagyon nézek tv-t este,hanem olvasok, korán fekszem,nyitott ablaknál.

Amennyiben eddig sikerült ősszecsiszolódnunk, rendelünk egy kavét.Viszont ha az erdemtelen csevegés közben eszembejutna még valami ,akkor felteszem a kezem,hogy stopp!!Az idő drága,és meg most tisztazzuk,mielőtt eltelik feleslegesen a kovetkező 10,20 perc.


Tiszta romantika nem?

Valszeg.olvadoznának a nők.

Íme egy őszinte egyenes jellem.És gyakorlatias!Időtakarékos!

Mi kell még?

2021. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
23%
A nők egyharmada mindenképpen egyedül éli le az életét. A kérdező ebben lesz benne.
2021. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azóta mizu kérdező?
2023. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Noren1989 ***** válasza:
#34, Kérdező azóta megszűnt, ilyenkor tesztként próbàlj meg privit írni neki.
2023. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!