Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az első találkozások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az első találkozások kerek-perec megmondani a hibáimat és az elvárásaimat?

Figyelt kérdés

Csomószor volt hogy csak húztuk egymás idejét, ezt már nem szeretném. Az nagyon furcsa lenne, ha elmondanám neki, hogy pl. nem szeretek kimozdulni, munkamániás vagyok, nem lehet mellettem szürcsölni meg körmöt rágni, elvárom hogy tisztes megélhetése, jó állása legyen (nekem is van, nem kérek olyasmit amit én ne teljesítenék!), legyen autója stb.?


Tehát azokat a dolgokat amik amúgy is kiderülnének, csak így "csomagban" elmondanám neki az elején és megkérném hogy ő is mondja el ugyanezeket?



2021. ápr. 16. 20:37
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Aki intelligens, nem személyeskedik. Rakd össze! XDXDXDXD
2021. ápr. 16. 21:34
 22/35 Noren1989 ***** válasza:
#dontfeedthetroll
2021. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Jajj, az itteni lúzer fiúkák szerint csak ronda és csóró pasikkal szabad összejönni.
2021. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Lol, az írásból azt hittem h ffi a kérdező, csak az egyik kommentből esett le, h nem.

Amúgy meg úgy ismerkedsz és olyannal akivel szeretnél. Nyilván minél magasabbak az elvárások, annál nehezebb találni valaki megfelelőt. De még mindig jobb lehet egyedül jó ideig, mint megalkudni.

2021. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Azért ismerkednek az emberek,hogy megismerjék egymást.Rögtön szexel is kezdheted akkor már,nem?Evvel az erővel elmehetnétek mindjárt dugni is.És ha nem volt jó,akkor megsporoltad az udvarlási szakaszt.
2021. ápr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
24: egyetértek! Inkább egyedül mint rossz társaságban! 25: nő vagyok és nincs jogod sértegetni. Ha nem tetszik ahogy látom a világot nem írsz ide és kész, innentől a te döntésed, ha ide firkálsz. A legócskább dolog egy nőre azt mondani, hogy nem nő azért, mert nem tetszik neked a véleménye!
2021. ápr. 17. 08:21
 27/35 A kérdező kommentje:
26 nem, nekem ez nem fér bele. Ha neked ideg, a te ügyed!
2021. ápr. 17. 08:21
 28/35 anonim ***** válasza:
95%
minek neked pár, ha munkamániás vagy, és még otthon is ülsz?
2021. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mi minősül jó állásnak? Tök relatív..

Például: Én mérnökként, logisztikában dolgozva, nettó 350.

Ismerős autószerelő, nettó 500+

2021. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyböl elkaszálja az ember ezzel magát. Viszont korrektebb. Aki ki akar a másik mellett tartani, az ilyen feltételekkel is kitart, szerintem.
2021. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!