Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az első találkozások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az első találkozások kerek-perec megmondani a hibáimat és az elvárásaimat?

Figyelt kérdés

Csomószor volt hogy csak húztuk egymás idejét, ezt már nem szeretném. Az nagyon furcsa lenne, ha elmondanám neki, hogy pl. nem szeretek kimozdulni, munkamániás vagyok, nem lehet mellettem szürcsölni meg körmöt rágni, elvárom hogy tisztes megélhetése, jó állása legyen (nekem is van, nem kérek olyasmit amit én ne teljesítenék!), legyen autója stb.?


Tehát azokat a dolgokat amik amúgy is kiderülnének, csak így "csomagban" elmondanám neki az elején és megkérném hogy ő is mondja el ugyanezeket?



2021. ápr. 16. 20:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%

Elmondhatod az elvárásaidat. Én meg megköszönöm az együtt töltött időt és elbúcsúzok.

Társkeresőn is rögtön balra húzom azokat, akik elvárás listával mutatkoznak be. Azért ez mégse húspiac...

2021. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatod ezt, ha tényleg ezt szeretnéd. De akkor ne csodálkozz majd, hogy nagyon-nagyon sokáig egyedül maradsz.
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%
"Levagni a kanyarokat". Te rohadtul nem vagy kompromisszumkepes ember, legfeljebb egy darabig meghuzod magad. Neked maximum valami papucs figura valo melled, aki allandoan mondja, hogy ugy van dragam, ahogy mondod. Ott nem kell foglalkoznod a kanyarokkal.
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagy anyagias, de elvárod a kocsit. Ez is megint olyan szöveg, amit egyedül ezen az oldalon látok rendszeresen. Tényleg, sehol máshol....

De, egy anyagi dolog elvárása a másiktól, ami ilyen jellegű, az anyagias. Ha nekem van egy fél millás gépem és elvárom mástól, akkor az anyagias. Ha van egy 60 milliós házam és elvárom mástól, anyagias.

A taxiskodás meg... Miért, ha másnak lesz kocsija, akkor az megváltoztatja a dolgokat? Én pl. jó ideig taxiztam. Sosem kértem meg senkit, hogy vigyen ide meg oda. Volt rá pénzem, fizettem. Eközben van olyan haverom, aki spórol a benzinen és a csaját ugráltatja, hogy vigye el ide vagy oda. Neked ő jó lenne, mert van kocsija?


Tényleg közöld ezt a listát és megúsz minden normális ember.

2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Akár még működhet is, ha ő is elmondja hogy mit vár el és mi az ami őt frusztrálja, ha meg mindketten belementek a dologba akkor tudjátok mi merre.


Amúgy mi van akkor ha pl ő mást vár el mint te?

Csak példa de te elvárod azt, hogy sokat keressen őt meg nem érdekli mennyit keresel, hanem az érdekli hogy te főzz. Vagy nem érdekli ha te nem szeretsz kimozdulni ő viszont elmegy minden hétvégén a haverjaival. Ilyenkor merre?

2021. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
40%

" őt meg nem érdekli mennyit keresel, hanem az érdekli hogy te főzz. "


Akkor mehet oda, ahonnan jött. Keressen házvezetőnőt.

2021. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem, de csak szerintem...írj meg egy google sheet-es kérdőivet, és azt tedd ki a Tinderes bemutatkozódba!


Akinél minden pipa, azzal randizol.


Deal?

2021. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem tinderezek, az csak buta, felületes embereknek való. Nekem is van rendes munkám, autóm, ilyeténformán nekem nem kell se a férfi pénze sem az autója. Leírtam a körülményeket. Lehet azt mondani hogy ez így nem tetszik és akkor viszont nem látásra! Legalább nem kellett a felesleges köröket lefutni.
2021. ápr. 16. 21:26
 19/35 A kérdező kommentje:

Csak az személyeskedik akinek nincsenek érvei! haha!

Magadra vetted mert nyilván egy munkakerülő vagy akinek akkor van kocsija, ha leveszi a polcról a matchboxot. Nyugi nem fogunk összeakadni nálam a kultúra minimális léte feltétel, ezt nem teljesíted!!! :DDD

2021. ápr. 16. 21:31
 20/35 anonim ***** válasza:
90%

Érveltem már. Nem fogtad fel. Leírtam, hogy az anyagias dolgok elvárása anyagiasság. Haha.


Te most amúgy tényleg ennyire béna troll vagy?

2021. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!