Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdenétek olyan pasival akinek gyereke van és elvált? 25F

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket ha megtudjátok, mennyire vagytok előítélettel?

2021. ápr. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem....
2021. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%

Nem! Nem pazarolnám az időmet olyanra, akinek kolonc log a nyakán, miközben azt a pénzt, időt, energiát, fordithatná a mi (majd kesobb szuketendo) gyerekünkre is....plusz alkalmazkodni kéne elég sokszor a gyerekhez, és a gyerek anyjához is!

És, nyilvan nem szulok olyannak, akinek az anyagi forrasai, időbeli forrasai már reszben le vannak kotve egy masik gyerek által.

2021. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%
Ha elvált lennék, akkor csakis elvált és gyerekes pasival kezdenék (nekem is van gyerekem). Szerintem ilyen esetben a hasonló a hasonlóval elv hatványozottan érvényesül.
2021. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
85%
Nem, soha, nem viselném el, ha a kölyök fontosabb lenne, mint én. Szerencsére sajátot sem akarok.
2021. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%

Hát így 22 évesen semmiképp,főleg nem a 20-28 éves korosztályból.


30 felett már jóval több elvált, esetleg gyerekes férfival hozhat össze a sors, és számolni "kell" ezzel, de ha most egy 25 éves srác állna elém ezzel, esélytelen lenne. Ha ennyi idős korára elvált és gyereket is vállaltak már, akkor ott azért sok ponton gond lenne számomra a személyiségével is valószínűleg. (Gondolok itt arra, hogy valószínűleg elég felelőtlenül ugrik bele életre szóló döntésekbe, vagy nem ismeri eléggé saját magát).


Ráadásul ennyi idősen nem szeretném más gyerekéhez igazítani az életem, márpedig gyerekes férfi mellett ez elkerülhetetlen.

2021. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
89%

Nem is ismeritek a sztorit, hogy miért vált el a kérdező.

Érdekes ha egy pasinak gyereke van már nem igazán kell mert nem a nő az első? Tiszteletben tartom a véleményt, mert ez egy vélemény, de vajon mi van ha éppen egy nő lenne ilyen helyzetben. Van az a mondás ha kell a tehén jön a borja is, szerintem egy pasinál sincs máshogy. Pont hogy domináló az, ha mondjuk olyan apuka aki foglalkozik a gyerekével, nem dobja azonnal egy másik nőért, hanem igenis első. Ez pedig az én véleményem.

Én is ilyen apa szeretnék egyszer lenni, akinek a gyerekei az elsők, majd ha egyszer lesz.

27F

2021. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Azért a gyereket nem koloncnak kellene hívni kettes!
2021. ápr. 18. 19:21
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

"Én is ilyen apa szeretnék egyszer lenni, akinek a gyerekei az elsők, majd ha egyszer lesz."


Ez teljesen oké, de nekem nem lesz gyerekem, a párom lesz számomra az első, neki meg a gyerekei. Én meg senkinek. Lehet, hogy ez önzőség, de azt nem várom el senkitől, hogy dobja a gyerekeit miattam, ezért nem kell olyan, akinél az első hely már foglalt.

2021. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
86%
Persze ez is oké, van akinek a párja az első, de ez is egy vélemény. Csak ne hurrogjunk le azért valakit mert neki nem a párja az első hanem a gyereke, én sem akarok senkit lehurrogni azért mert neki más.
2021. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!