Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdenétek olyan pasival akinek gyereke van és elvált? 25F

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket ha megtudjátok, mennyire vagytok előítélettel?

2021. ápr. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
68%
Sosem kéne kölykös pasi. Menjen a levesbe.
2021. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 moozygoo ***** válasza:
92%
Amikor ilyen válaszokat olvasok, elmegy a kedvem attól hogy keressek egy barátnőt, pedig még gyermekem sincs
2021. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, milyen valaszokat?
2021. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 moozygoo ***** válasza:
91%
Gyakorlatilag kukába rakják a pasit anélkül hogy bármi egyebet tudnának róla
2021. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

Nem, a nem válszokkal van itt baj, mert ő nem kezdene olyannal, rendben van, de a stílus, na igen a stílus maga az ember. Akik úgy beszélnek, hogy kolonc, meg menjek a levesbe, az valahogy már nem idevaló.

Igaza van az egyik válaszolónak, valahogy anők ebben több pozitív megerősítést kapnak. Érdekeit vajon mennyire baj manapság ha egy férfinak gyereke van, nem sok pozitívumot kaptam, amivel nem lenne gond, ha normálisan ki lenne fejezve.

2021. ápr. 18. 22:11
 26/62 anonim ***** válasza:
84%
Hehe, jó a kérdés. A gyerekes férfi a kutyának nem kell, a gyerekes nők azért elkelnek némi kompromisszumok árán.
2021. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
79%
Leírtam, a gyerekes nő saját maga törődik a gyerekével, a gyerekes férfi ritkán főz mos a saját gyerekére.
2021. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Nagyon gyenge érvek. 1 plusz személynek nehéz főzni, vagy a ruhája sok helyet foglal a mosógépben? Megcsinálom én magam is, de azért ne keljen már külön mosást indítani, hogy kimossam a gyerekem ruháit, mert nem tete bele a párom, mondván az én gyerekemé, ő arra nem mos. Vagy főzzek neki külön ugyan azt, mert nehéz 2 combbal többet tenni a pörköltbe, vagy kicsit több nokedlit szaggatni? Itt folyamatosan feltételezések vannak, olyan mintha egy férfi életképtelen lenne, pedig nem vagyunk/vagyok azok/az!
2021. ápr. 18. 22:39
 29/62 A kérdező kommentje:
Itt màr ez csak provokálás az egész!
2021. ápr. 18. 22:39
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

Itt is 2 comb van a pörköltben, mint egy másik kérdésnél?


De látod, alap, hogy a nő főz. Már kuka a pasi.


Ha meg nem nagy dolog combokat dobálni meg nokedlit szaggatni, bepakolni a zoknikat, akkor miért nem csinálod te? Nem kell külön mosást indítani. Van gyereked, te mosol. Te főzöl. Ennyi.

2021. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!