Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdenétek olyan pasival akinek gyereke van és elvált? 25F

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket ha megtudjátok, mennyire vagytok előítélettel?

2021. ápr. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
25%
Fogd már fel, hogy nem kellenél se te, se a kölyköd.
2021. ápr. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd magadra, szerintem ezek csak trollok. Én csak akkor kezdenék, ha tudnám, hogy az anyukával le vannak rendesen zárva a dolgok, és a gyerekkel is megvan értetve a dolog, hogy apuka új kapcsolatot akar. Persze ha pici, az más.
2021. ápr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
37%
Persze, aki ószintén kifejti a véleményét, az troll. :) takarodj már.
2021. ápr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
7%
Hát. Mároedig az idegen gyerek, az kolonc.
2021. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy miért kell ilyeneket írni más gyerekéről, hogy kolonc, meg kölykök? Undorítóak vagytok. Ez a gyakori szintje.
2021. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre, komoly kapcsolatra nem.
2021. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy gondozótársat keresek?Érdekelt milyen véleménnyel vannak a nők egy olyan pasiról akinek van gyereke. Én arra reflektálok amilyen választ adtál.

Nem az a troll aki kifejti a véleményét hanem aki gyökér módon teszi.

Családomon belül volt mind a kettőre példa, volt hogy a nő vitt gyereket, olyan is hogy férfi nem voltak ilyen szinten elutasítóak. Sőt nagyon is jóba lettek a gyerekkel, nem kolonc volt. Szeretettel álltak a másikhoz.

2021. ápr. 19. 08:30
 48/62 anonim ***** válasza:
71%

:) Azért anyaként megmosolyogtam a 2 comb a pörköltbe részt, meg a pár ruhát.


Mekkora gyereked van? Mennyit foglalkozol vele? Az enyémre heti 4-5 külön mosás kell külön 90 fokon babaként, csak rá, aztán külön foltáztatás most is, hogy nagyobb heti 4 mosás, mert a fű nem jön ki magától, sem a kajafoltok, illetve napi 2-3 szett koszolódik festés, evés, játék kombóban, plusz a játéktól csak úgy lyukadnak a leggingsek.. SOKKAL többet kell mosni, mint a korábbi csak magamra heti egy mosás foltmentesen.


Aztán evés.. az én gyerekem nem eszi meg a csirkepörköltöt, a legtöbb gyerek nem eszi meg oviban-suliban a kaját, van pár étel, amit megesznek, azoknak is örül az ember, de mivel nem akarsz heti 5 nap húslevest meg rántotthúst enni, külön csinálsz magadnak is valamit..két fogást kell főzni, de mondjuk mennyiségre tényleg nem kell sok, alig esznek.


Sok a meló egy gyerekkel, ez még csak a két legkönnyebb rész, aki rendesen kiveszi a részét a gyerekezésből, az tudja.. Nem kellene tagadni, gyerekkel nehéz, nem fog az éttermes csülök péknémódára sem vagy spenótra ugyanúgy jóízűen cuppogni, mint egy felnőtt, sokat koszol, sokat kell utána pakolni, kell rá költeni, sok időt igényel és rohadt sok türelem kell hozzá, hogy el tudd viselni az első 20 évben:)


Attól még klassz, de aki nem foglalkozik rendesen a gyerekével(ellátásra és felügyeletre értve is) az nem jön be. Az sem, ha apaként nem a gyereke ellátásának legalább a felét vállalné egy másik nővel, hanem a nő látná el a gyerek körüli dolgokat és a gyereket nagyrészt, mert az apja "dolgozik és ezzel már kivette a részét"


Továbbá ha apuka keveset van vele és inkább a nagyi vigyáz a kicsire(ilyennel is találkoztam, apuka meg volt győződve, hogy ő neveli a gyerekét egyedül, de 12 órázott, a nagyanyja hozta vitte, etette főzött rá, vigyázott rá, takarított utána, öltöztette vásárolt neki) apuka meg hétvégén a hobbijának élt a gyerek mellett, mert kell idő magára is.. Szóval nem tudom tényleg nálatok mi van, de ha te valóban foglalkozol a gyerekeddel, nem fog gondot okozni másoknak kapcsolatnál.

2021. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsóhoz, a gyerekkel kapcsolatban a legkevesebb az extra főzés és mosás. Én tökéletesen megértem, ha valaki nem akarja ezt a nyakába venni idegen gyerek miatt, mert még annak is nehéz és megterhelő, aki ezt önként választotta és a sajátja, szereti és fontos neki. Én sem tudom, milyen idős gyerekről van szó, 25 évesen talán még nem olyan rettentően nagy, azért vele még sokat kell foglalkozni, a legtöbb óvodás-kisiskolás gyereknek kell a társaság, nincs el magában csak úgy, ha nem is szórakoztatni, de közösen időt tölteni igenis kell vele, nem lehet csak úgy bezárni a szobájába, hogy festegessen magának egész hétvégén, amíg ti a másik szobában az új kapcsolat hevületében egymásnak estek.


Mondjuk tény, hogy ritka gusztustalan itt egy-két megnyilvánulás, azért tény és való, hogy valaki másnak a gyerekét nehezebb szeretni és elfogadni, ha neked sincs egyáltalán gyereked. Plusz ugye mindig képben van az ex.


#4 vagyok

2021. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat, utolsó kettőnek is.

Kicsi még a gyerek, sokat foglalkozom vele amikor velem van, mert nagyon szeretem a fiam. Igen van macera az etetéssel, de halistennek annyira nem válogatós.

Én is értem a nemet persze, csak egy két megnyilvánulás volt olyan...

2021. ápr. 19. 09:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!