Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdenétek olyan pasival akinek gyereke van és elvált? 25F

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket ha megtudjátok, mennyire vagytok előítélettel?

2021. ápr. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellenél se te, se a gyerek. Bocsesz.
2021. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
93%

Itt nagyon sok kegyetlen ember van.. kijöhet belőlük az, amit nyilvánosan nem mernének vállalni, mert elfordulnának tőlük a szeretteik, ha meghallanák a gondolataikat.


A való világban nem fogsz ilyen beszólásokat kapni, az utolsó hajléktalan 8 általánost végzett sem nyilvánítana ilyen véleményt és nem hivatkozna így a gyerekre, pláne ha az ott lenne mellette egy babakocsiban, körülötte meg ott lennének a barátai. "sajnos nem, inkább nem, nem állok rá készen, nem hiányzik az életembe, kár, hogy gyereked van.. stb, ilyen visszautasításokat fogsz kapni, de lesznek bőven olyanok, akiket nem zavar, sőt lesz egy csomó ember, aki azt hiszi, hogy milyen érett vagy, mennyire jó apa, és "majd ő megmutatja" hogy kell ezt jobban csinálni.


Menni fog, férfiként így nőt találni könnyű.

2021. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
7%
Hát, én tarskereső, arcal!!!! megmobdtam kerek-perec, hogy nem kezdek gyerekes pasival! Ha hosztizett emiatt, akkor leirtam amit ide is. Vallalom a vélemenyemet. Én nem fogok egyetlen Nőhöz sem alkalmozkodni...és más gyerekhez sem!
2021. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
79%

Én sem szeretnek összejönni olyannal 22 évesen aki az én korosztályomban van és már elvált és gyereke is van. Szeretnek gyereket,de majd a húszas éveim vége fele,addig szeretnek tanulni és egzisztenciát teremteni,hogy a gyerek semmiben ne szenvedjen hiányt. Aki ilyen korán házasságot köt és gyereket vállal,azzal nem egyezne az értékrendem valószínűleg sok más ponton sem,így nálam kizáró ok lenne.

Azért 30-40 felett már érthetőbb a dolog.

2021. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

"Családomon belül volt mind a kettőre példa, volt hogy a nő vitt gyereket, olyan is hogy férfi nem voltak ilyen szinten elutasítóak."


Az én családomban is volt erre példa. Attól én még nem akarok gyerekkel együtt élni. Nyilván az nyit meg egy adott kérdést, aki erősen érez a téma iránt, akármelyik irányba.


(Mivel nincs gyerekem, nem akartam azon nyávogni, hogy nem eszek pörköltet, nokedlit meg sem eddig, sem ezután nem tervezek megtanulni csinálni. Csinálja az, aki eszi.)

2021. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Legalább itt nem kell megjatszanom magam.
2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Szövegértés. Nem baj ha valaki nem akar, az a baj, hogy úgy nyilvánul meg mintha a se*géből rántotta volna elő a másikat.
2021. ápr. 19. 13:57
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

Mi nálunk csak most van úton a baba, -kopogjam le minden rendben van közöttünk és sok év után szeretetben várjuk az első picit, én 25, a férjem 27 éves lesz nem sokára.


Ezt előre nem láthatod hogy mikor hogy alakul az élet és végül nem váltok-e el. Mi szándékosan nem vállaltunk korábban gyereket mert nem szerettünk volna ilyen hibába lépni.


Nyilván egyedülálló lennék, és nem volna kisbabám én sem kezdenék olyannal akinek már van, mert sok minden függ tőle és befolyásol. Az ember másképp áll egy sajáthoz, de tegyük fel 10 év múlva szétválnának útjaink, nyilván én is olyan férfit választanék akinek szintén van egy csemetéje, mert megint másabb felállás.

2021. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
90%

Hát nagyon szomorú egyes emberek miket írnak és hogy kiforgatják a szavaid...

Szurkolok neked kérdező, hogy összejöjjön :)

2021. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%
Sosem kellene gyerekes férfi,hát.. Sajnálom
2021. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!