Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdenétek olyan pasival akinek gyereke van és elvált? 25F

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket ha megtudjátok, mennyire vagytok előítélettel?

2021. ápr. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok előítéletes, de biztos hogy nem kezdenék ilyen pasival. Nincs gyerekem, egyelőre nem is szeretnék, ezért másét sem szeretném nevelni. Kérdezz meg 10-15 év múlva, akkor lehet másképp vélekedek majd, de jelenleg az én életembe ez nem férne bele.
2021. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 Sunshinedoll ***** válasza:

Pont a múltkor beszélgettünk erről egy barátnőmmel.

Az, hogy elvált nem nagyon érdekel, a gyerekkel csak az a bajom, hogy én sosem akartam gyereket, sosem akartam babázni, nem is tudok mit kezdeni a gyerekekkel igazán (bár nem utálom őket egyáltalán, rövid ideig egész jól kijövök velük) és nyilván nem az első pár hónapban, de gondolom hosszabb kapcsolatban azért elvárható tőlem, hogy valamilyen szinten része legyek a gyerek életének is és én nem tudom, hogy ezt mennyire tudnám teljesíteni.

Nyilván ez attól is függ, mit várnak el velem szemben egy ilyen kapcsolatban, de a gyerek miatt én izgulnék. Az elején nem, de ha már komolyabbra fordul a dolog, akkor már igen.

Nyilván ilyen esetben egy olyan partner az ideális, akinek ez 100%-ban nem jelent kételyt vagy aggodalmat. Szerintem én nem az a típus vagyok.

2021. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!