Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya 28 éves nőként felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya 28 éves nőként felejtsem el a Tindert, vagy van esélyem ott párt találni?

Figyelt kérdés
Nem szép az arcom, testalkatom is gázos, vastag combbal és vádlival. Mielőtt valaki ideböfögné, hogy fogyjak le, annak leírom, hogy azon vagyok, eddig 13 kg-ot sikerült, és még kb. 10 kg plusz van rajtam. Persze filterezhetném agyon a képeimet, de nem akarok senkit becsapni, élőben úgyis kiderülne az igazság.
2021. ápr. 19. 11:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

nem igazán értem még csak válaszra sem méltatsz.

Szívesen leírtam volna a véleményem rólad hát ha segít.

Van esélyed talán még az általad jónak tartott pasiknál is.(így látatlanul mondom)

25f

2021. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Mivel mindenki ezt kérdezi privátban, egyszerűbb itt leírnom. 161 cm vagyok és 63 kg, bár ezek csak számok, de mint írtam dolgozom az alakomon. Ez az oldal nem ismerkedésre van, főleg nem úgy, hogy nagy valószínűséggel nem egy városban élünk. Nem d.gni szeretnék, hanem párkapcsolatot.
2021. ápr. 19. 11:46
 13/28 anonim ***** válasza:
Figsz találni. Lesz akinek te leszel a legszebb.
2021. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs az alakoddal, sem a stílusoddal.


Simán lesz barátod, ne magad hibáztasd, próbáld meg.

2021. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Fogsz
2021. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Imádom a randa nőket, nincsenek szétdugva😍
2021. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem, elég csak jobbra húznod ronda nőként is a helyes pasikat, úgyis lesz azokból is csomó, akinek szexre jó lennél.
2021. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van nem ismerkedésre való.

ilyen adottságokkal még csak molett sem vagy nagyon nem értem mi a gond meg hogy fogyni kell. Ha nekem nem hiszem van ez a test tömeg számláló nem tudom már mi a neve bmi hátha valaki majd tudja az megmondá hogy 161 cm mennyi az ideális súly.

Írtam privátot ezért elnézést kérek a szándékom messze nem a dugás lett volna. Véleményezés,barátkozás ilyesmi.

mindegy is remélem ezzel a bmi kalkulátorral segítettem.

2021. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a vicces hogy ha ezt a kérdést egy férfi írta volna ki kb a hozzàszólàsok 90%-a az lett volna hogy egyedül fog megöregedni,de ha egy làny írja akkor ,Ó biztos talàsz megfelelő férfit magadhoz :D
2021. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Akkor első körben formáld kicsit át az alakodat, add le a felesleget.


Ha az alakod már jó, amihez tényleg csak az kell, hogy ne legyél lusta, akkor félig már nyert ügyed van.


ezen kívül egy fodrász, kozmetikus csodákra képes.

2021. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!