Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya 28 éves nőként felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya 28 éves nőként felejtsem el a Tindert, vagy van esélyem ott párt találni?

Figyelt kérdés
Nem szép az arcom, testalkatom is gázos, vastag combbal és vádlival. Mielőtt valaki ideböfögné, hogy fogyjak le, annak leírom, hogy azon vagyok, eddig 13 kg-ot sikerült, és még kb. 10 kg plusz van rajtam. Persze filterezhetném agyon a képeimet, de nem akarok senkit becsapni, élőben úgyis kiderülne az igazság.
2021. ápr. 19. 11:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

19


ENNYI!!


meg a "tuti túlválogatsz", tuti ronda vagy, tuti nincs pénzed, nézzél már magadra stb


és ezt mind nők írták volna.

2021. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Még fogynom kell, hogy úgy nézzek ki, ahogy szeretnék. A BMI kalkulátort ismerem, beleástam magam a témába, a hibája, hogy nem veszi figyelembe a testösszetételt (mennyi rajtad a zsír és mennyi az izom), csak a magasságodat és a súlyod. Gondolj bele, hogy teljesen máshogy néz ki például két 185 cm-es 90 kg-os férfi, ha mondjuk előbbinek 15%, utóbbinak 35% a testzsírszázaléka, miközben a BMI-jük ugyanannyi.
2021. ápr. 19. 12:17
 23/28 A kérdező kommentje:
Heti 3-4-szer járok edzeni egyelőre csak szabadtéren és otthon. Jelenleg van egy kisebb sérülésem, orvosi javaslatra most az érintett testrészt nem terhelhetem a gyógyulásig.
2021. ápr. 19. 12:20
 24/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nálad is csak a magas jóképű sportos stb. férfi jöhet szamitasba.
2021. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem, be tudom lőni a szintemet, s nagyon helyes pasiknál biztosan nem rúghatok labdába, illetve folyamatosan azon agyalnék, hogy vajon mikor cserél le egy szebb lányra.
2021. ápr. 19. 12:23
 26/28 anonim ***** válasza:

nekem, ahogy lejön nagyon nem vagy békével a külsőddel, ami szerintem baj, mert nem hiszem, hogy katasztrófa lenne.


Egy nőnél nagyon látszik ha nem érzi jól magát a bőrében. Szerintem, ha jól érzed magad, csak akkor kezdj randizni. És ne a tinderen, hanem a valóságban.

2021. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Tinderen nagyon sok férfinak fogsz tetszeni. Hogy közülük ki akar kapcsolatot, az majd kiderül, a szelektálás lesz a nehezebb.
2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ronda pasik is vannak, nem??
2021. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!