Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

#39 ha minden nő olyan lenne mint te akkor nem lenne ennyi magamfajta megkeseredett férfi.

Valakik okozzák ezt a fokú lelki megkeseredettséget. Konkrétan a kérdésben és a #32 szereplő nők ...

Hidd el akit és van miért azt tisztelem.

2021. ápr. 22. 13:30
 42/73 anonim ***** válasza:
83%
Adj magadra, kondizz, legyél sármos és akkor nem leszel ilyen megkeseredett rinyagép 😉
2021. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
82%

Te okozod magadnak a keserűséget.Nem kell olyan nőkkel foglalkozni,akik sok férfival voltak.Sok olyan van,aki eggyel sem,vagy csak kevéssel volt.De azok se biztos,hogy szóba állnànsk veled.

Nem értem,hogy a partnereim száma mennyiben befolyásolja az életed.Bár nekem csak olyan 25-30 volt,ebbe beletartozik akivel csókolóztam vagy lesz..optam,de mindig szerettem volna komoly kapcsolatot,csak nem vagyok kapcsolatfüggő,hogy akárkivel ösdzeálljak.

2021. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:
#44 ne haragudj nem tudom követni a logikát . Komoly kapcsolatot akarsz de csak úgy leszopsz férfiakat ... 🤨
2021. ápr. 22. 14:05
 45/73 A kérdező kommentje:

#43 köszi jó ötlet , 20 évvel ezelőtt


40 felett ezekkel már nem oldok meg semmit mert nincs normális kínálat oldal női részről . A kérdést is épp ezért írtam ki és ahogy a válaszokat olvasod , láthatod hogy ez a mai teljesen normális alap felfogás hogy egy 40+ nő 30-50 ( adott esetben 80 pasival, vagy csak úgy leszopnak valakit ) volt előttem és nekem ezért kellene megküzdeni , bizonyítani stb hogy beállhassak abba az előkelő társaságba 31-51-81.nak . Nos ez számomra nem tűnik túl nagy dicsőségének

2021. ápr. 22. 14:09
 46/73 anonim ***** válasza:
90%
az 100%, hogy utánad minden nőnek elmegy a kedve a pasizástól, de még a szextől is. Te teljesen háttal állsz a való életnek kérdező. Lipótmezőn laktál, amíg még lehetett, igaz?
2021. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nem hogy 40 felett még 40 alatt sincs neked kínálat jó ember😂😂😂😂😂😂

2021. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:

#48 csak 40 alatt nincs .

Sajnos elhasznált lelakott csúnya dagadt gyerekes nőkből van jelentkező bőven ...😢

De normális kicsit is szép vagy jó alakú valóban egy se...

És ebből is látszik mennyire el vannak tevédve a nők a szexel kapcsolatban, mert mèg az ilyen nők is tucatjával talàlnak pasit maguknak míg rengeteg átlagos külsejű ( vagy akár normális felfogású ) pasi van egyedül. És itt nem magamra gondolok 😅

2021. ápr. 22. 14:31
 49/73 anonim ***** válasza:
82%
Azért sz.op.k le valakit,mert jól esik.Ha évekig nem találok olyat,akivel komolyan tudok kezdeni,akkor ne is szexeljek?Amúgy meg,ha olyan férfit talál a nő,aki jó az ágyban,azt nem cserélgeti.Csak nagyon kevés az ilyen.
2021. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen normális dolog hogy az ember szexel és élvezi az életet ha épp nincs komoly kapcsolata.

10 évig nem jön az igazi akkor 10 évig ne is szexeljek?

Ugyanmár 😂

Ezen csak az van fenn akadva akinek ennyi se jut 😂😂😂😂

Mint a kérdezőnek

A kutyának se kell😂

2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!