Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%
40 felett szűzies nőket keresel?vagy inkább aki eljátssza a kislányt 40 felett gyerekkel mondjuk?..én sem feküdtem le csak 3 férfival és kislányos a természetem(100 évesen is az lesz), de nem értem h lehet valaki 40 felett ennyire éretlen..nem azért mert taszítanak azok akik sokakkal feküdtek le, ez oké lehet, én sem vonzódom alapból(kivételek vannak) a nőcsábász vagy a prostizó férfiakhoz, de nem állok neki általánosítani h minden férfi ilyen, mert nem..amúgy ne félj a legtöbb nő nem feküdt le 40 férfival..ha nem akarsz küzdeni egy nőét(egy szerelemért) nem kell, jöhet az magától is vonzódási alapon..értem sosem kellett küzdeni..ismerkedtem beszélgettem és akit megszerettem annak küzdés nélkül adtam magam a testem és lelkem..
2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
38%

Én értelek, te azokról a nőkről beszélsz, akik állításuk szerint a nagy ő-t keresik, valahogy mégis csak az idióták kellenek nekik, egy normálissal szóba sem állnak. Minden évben van egy aktuális "igazi", akivel még nem is szakítottak, de már megvan az új.

Közben sírnak, hogy nincsenek már igazi férfiak, meg nem tisztelik a nőket, de néha vagányságból levesznek egy munkatársat bő nyállal.

Nem tudom, hogy miért van ez amúgy, nekem 2 rokonom is ilyen volt, de munkatársak között is akad. Nagy nehezen találtak valakit, de természetesen az sem jó, az egyiknek pánikrohamai vannak azóta, egyszerűen képtelen normális életet élni.

Kíváncsi lennék egy pszichológus véleményére.

2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
23%
Olyasvalakivel szexelni márpedig nem helyes akivel egyáltalán nem tervez valaki. Nem bűncselekmény persze vagy ilyesmi de fehérmájúság paráznaság. Csak azt nem tudom miért feltételezik a nem szuperpasikról hogy ők is ilyenek lennének ha képesek lennének rá. Ez olyan mintha egy garázda, ártatlanokba belekötő és őket megverő fazon azt állítaná hogy más is ugyanezt tenné ha ilyen erős lenne.... pedig nem.
2021. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

#51 épp ugyanúgy , ugyanannyira sarkitasz mint amivel engem vádolsz.

Nyilván nem szűzet keresek 40 felett, és azzal sincs semmi bajom ha valaki válás után újra fiatalnak érzi magát vagy újra ki akarja élni magàt, vagy csak visszaigazolást akar hogy még mindig kell/tetszik a pasiknak. A problémám, ami általánosan megfogalmazott, nem minden nőre egyetemlegesen igaz, az az hogy a viselkedésük és véleményük szöges ellentétben áll egymással. Az igazi komoly kapcsolat keresése szerintem nem úgy történik vagy abból áll, hogy 3-6 havonta partnert cserélek.., persze lehet igy is...

2021. ápr. 22. 17:15
 55/73 anonim ***** válasza:
71%
53, Paráznaság? Te most hülyéskedsz, ugye?
2021. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
76%

A 8-as válaszodig még majdnem egyetértettem, de ember, ilyen gondolkodással nem csoda ha egyedül vagy. "Annyi a dolga, hogy széttegye a lábát", na ez mindent visz. Akkor kívánok neked olyan nőt, aki csak ennyit tesz érted, kíváncsi vagyok jó szeretőnek tartod e majd. :D

Én pont ugyanúgy furcsálom férfiban akinek 5nél több partnere volt, mint nőben. DE egyiket sem tartom elítélendőnek. Emberek vagyunk, különböző életutakkal. Talán a nőket is elkezdhetnéd emberként és nem tárgyként kezelni! Nem az a gáz ha valakinek volt 10 év alatt 10 párja, hanem ha 2 hét alatt volt ennyi.

2021. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:

#56 ha lenne egy nő aki ennyit megtenne boldog lennék. Többet úgyse kapnék,nem is kaptam soha a 40 év alatt.... sajnos eddig emberkènt sőt annál sokkal sokkal többnek tartottam a nőket ezért is maradtam egyedül , és most ennyi idősen jöttem rá hogy egész életemet tévedésben éltem le...

Nagyon kevés nő érdemli meg azt a tiszteletet amit én adni akartam ...

10 év alatt 10 partner nem is gond

2021. ápr. 22. 22:47
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

Menj el papnak, akkor nem ciki hogy szingli vagy, Jézusnak se volt felesége vagy barátnője. Mellesleg egy csomó jó nő boldogan avat be a pajzán sztorijaiba, csak el kell húznod egy pici ablaktokot a gyóntatóban.


Egy pap.

2021. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
82%

40 ev alatt neked nem volt rendes partnered, és még te akarod megítélni melyik nőnek mennyi az értéke. Előbb nezz tükörbe, mert női szemnel egy elfuserált lúzer vagy, aki mást nem tesz, mint itt picsog.

2 partnerem volt eddig, de nem gondolom magam jobbnak, mint akinek ez a szám magasabb vagy alacsonyabb. Téged viszont a gondolkodásod miatt egy selejtnek tartalak. Ez nem is vitás.

2021. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

#59 képzeld el az hogy nincs rendes parnerem az nem az én hibám .

Hanem azoké a nőké akik miatt a kérdést kiirtam. Ha nem az lenne a legfőbb kritérium párválasztásnál hogy mennyire bunkó a pasi vagy mekkora fxsza van, milyen kocsija és mennyire tolja az értelmetlen macsó dumát akkor lehet engem is ember és partner számba vett volna akár egy nő is

2021. ápr. 23. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!