Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
86%
Csak ő azzal ❤nával azt is megkapja, amit te kb soha, és valóban, ehhez semnit se kell tennie. Te meg itt nyüszíthetsz gyakorin 😅👍🏻
2021. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
64%
Hát én is ezt mondom, és egy pasival sem voltam, szóval borul az elmélet.
2021. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
65%
Miért kérdező, te mi alapján állítod, hogy mondjuk a szarvaspörkölt a kedvenc kajád, ha még sosem kóstoltad a világ ételeinek 99%-át?
2021. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
90%
aha, szoval komoly kapcsolatot csak az kereshet, akinek eleteben max 2-3 partnere volt. nem tudtam...
2021. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
#5 persze , néhány ilyen alkalommal nem is lenne gond. De az hogy engem csak ilyenek találnak be és hogy 35-40 után is évente több ilyen pasiba is belefutnak azért az kicsit furcsa nekem. Azért a 10. 20. átb🤪szás után talán lehetne több eszük vagy kicsit óvatosabbak ...
2021. ápr. 22. 11:42
 16/73 A kérdező kommentje:
#6 20-30szor? 🤪 azért nem már...
2021. ápr. 22. 11:44
 17/73 anonim ***** válasza:
94%

Én mondjuk még nem vagyok 40-50 éves és ennyi pasival se voltam.


Huszonéves vagyok és úgy 10 pasival voltam a mostani párom előtt aki úgy néz ki hogy az igazi lesz. Nem tudom ez soknak számít e. Ebből igazából 3 volt komolyabb kapcsolat, a többinek csak addig kellettem ameg meg nem voltam. Hiszed vagy sem, a pasik nagyon jól tudják mit akar hallani a nő, és képesek sokáig húzni attól függetlenül hogy nincs szex, csak mert azt várják hogy legyen. Aztán ahogy megvolt meg jön a duma hogy jaj, nem érzem azt amit kéne. Plusz igen, elismerem hogy rossz emberismerő vagyok. Nem tartom magam butának mert művelt vagyok és gyorsan tanulok, de az érzelmi intelligenciam nem a legjobb. Szóval ha valaki amiatt elitel mert sok pasi atvert és ezért sokkal lefekudtem akkor az nyaljon sót.

De egyébként ha egy nő úgy érzi jól magát hogy váltogatja a pasikat (ameg ésszel csinálja) én abban sem látok kivetni valót. Ha ő ettől érzi jól magát, tegye. Rövid az élet ahhoz hogy azon aggódjunk mit gondolnak rólunk mások.

2021. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

#7 ja hogy ez a kiélés és ez egy normális kapcsolat és családalapítás alapja , hogy megkeressük a környék ribizliét, mondván úgyse csal meg vagy fekszik már le mással hisz már megtette eddig. Gondolom a te feleséged is ilyen és büszke vagy rá hogy 36-46-66.-ként te is betehetted neki...

Amúgy nagyon nem a 30 előtti időről beszélek hanem az utániról.

2021. ápr. 22. 11:48
 19/73 A kérdező kommentje:

#11 az almát a körtével nem hasonlítom össze...

Ha valakinek ennyi az össz érdeme és ezzel elboldogul hát ez van ...

A kérdés lényege nem ez. Hanem pont az ilyen viselkedés következménye. Hogy az ilyen nők miért és mire várnak őszinte érzelmet megbecsülést komoly kapcsolatot?

2021. ápr. 22. 11:52
 20/73 A kérdező kommentje:

#14 azért a 2-3 partner és a 30-50 között van némi eltérés .

Ahogy a között is hogy valaki fiatalon (16-30) éli az életét vagy hogy 40+ is évente 4-8 új pasival fekszik le , az igazi szerelmet keresve , olyan pasiknál akikről ordít hogy csak dugni akarnak

2021. ápr. 22. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!