Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jó lennél akkor ez a kérdés sem jött volna létre....

Ha senkinek nem felelsz meg akkor inkább elgondolkodnék hogy lehet tényleg velem van a baj és min lehetne, kellene javítani 😉

2021. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:

#61 nem azt mondtam hogy “annyira jó “ vagyok csak hogy talán érek annyit akár külsőleg akár belsőleg mint az a több tucat férfi akikkel az ilyen nők lefeküdtek.

Becsapni , kihasználni , csak szexelni én is tudtam volna, csak a hazugság nem megy, és itt buktam el az egészet...

2021. ápr. 23. 14:56
 63/73 anonim ***** válasza:
91%

Aha

Nyilván 😅😂

2021. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
91%
Szóval itt van a kutya elásva. Nem kellesz senkinek, és megprobálod másokra vetíteni a nyomorod :D Ez szánalmas, szóval én a helyedben letennék róla, mert csak mégjobban fognak utálni.
2021. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
100%

58: "Jézusnak se volt felesége vagy barátnője."

Egész biztos? Vannak, akik Mária Magdalénát Jézus feleségeként azonosítják.

2021. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
67%
Mert már kiélték magukat.
2021. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim válasza:
100%

Kedves kerdezo!

Kicsit durvanak tartom, hogy egyik kommentetben egy nore/emberi lenyre - a negyven feletti gyerekes anyukakra - a lelakott es elhasznalt - jelzot hasznalod, illetve egy masik kommentetben kifejteted ha egy pasi volt 50 novel az meno, ha egy no otven pasival az ciki.

Ezekbol a megnyilvanulasaidbol latszik h nem tartod egyenrangunak a noket es targyiasitod oket. Talan ezert nem all le veled egy normalis no sem.. Tudom ez nem fog megvaltozni attol h leirtam.

2021. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:

#67 teljesen igazad lenne, ha a természet nem így állítaná be lehetőségeket és ha a nők is a számoknak megfelelően viselkednének.

Próbáljuk már egy kicsit felfogni hogy egy nőnek 50 de akár 100 vagy 200 pasival lefeküdni kb nulla megerőltetés és energia befektetés. Fiatalon vagy csinosan még a 200 is simán meg lehet neki EGY ÉV ALATT, ha úgy akarja . ( hangsúlyozom ha ilyen a nő termeszete és igénye ). De egy teljesen átlagos vagy az alatti nő is HA AKARJA , hetente havonta váltogathatja a partnereit vagy ahogy ők fogalmaznak ennyi ferfiban kereshetik az igazit vagy csak élhetik ki a szexuális igényüket. Ezzel semmi baj nincs csak akkor NE HANGOZTASSÁK , hogy a szex nem fontos, a partnerek száma nem fontos! Ha én is 30-50-80-200 nővel lettem volna , amennyivel szerettem volna , ha ennyi általam vonzó nőben kereshettem volna a “ szerelmet “ ( hisz a legcsúnyább nő is csak azzal a férfival fekszik le aki tetszik neki ) akkor én se vergődnék itt. De nekem és rajtam kívül több ezer de akàr 100 ezer férfi ezeknek a számoknak a töredékét ( 10-20 partnert ) se tudta összehozni mert nem rendelkezik olyan testi szellemi anyagi adottságokkal ami segítené a szexhez jutást. Egy nőnek ezek közül sőt igazából semmire nincs szüksége a szexhez, ha kívánja talál hozzá partnert bármikor. És ez nem csak a szexparnerre hanem az ismerkedésre is pontosan ugyanúgy vonatkozik. Pl hogy egy társkeresőn egy átlag( alatti ) nő is kap legalább 100 jelölést/ felkérést addig egy valóban átlagos pasi jó ha 10-et.

Ismétlem nem a természet szabàlyaival van bajom , hanem a női hozzáállással ami szerint több tucat partnerrel és az egész életen át tartó szexeléssel ők az áldozatok, nekik vannak társkeresési nehézségeik és ami a legfontosabb a férfiak a szex éhes örültek ....

Mert olyat egy bugyivadász pasitól se hallottál hogy azt mondja “ ó megvolt az 50. csaj is de nem találtam meg a szerelmet “ ...

És a végére újra kiemelem , igenis különbség van aközött hogy egy férfinek volt 50 partnere vagy egy nőnek! Mert az egyik ( férfi )mögött hatalmas teljesitmèny , befektetett energia , joképűség, jó szemèlyiség van és kimagasló számnak számít , addig a másik ( nő ) oldalon semmilyen teljesitmèny nem áll mögötte ( p🙊nával született és kész ) és az 50 vagy több partner egy teljesen átlagos szám ( ha igénye van rá )

2021. ápr. 25. 10:51
 69/73 anonim ***** válasza:
83%

Hát haver

Nekem megvolt legalább 50 nő mégsem került nagy erőfeszítésembe 🤷‍♀️

Átlagos vagyok, jó humorral és intelligenciával

Társasági ember vagyok. Ezáltal mindig a közelemben akartak lenni a nők.

Közös megegyezésre történt szexkapcsolat alakult ki a legtöbbször

Sokszor a kisujjamat se kellett mozdítanom

Kezdj el edzeni haver, adj magadra, legyél jó társasági ember. Akkor talán nem leszel ilyen megkeseredett ember aki mindenki mást hibáztat saját maga helyett.

😉

39/F

2021. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:

#69 örülök és irigyellek.

De valóban úgy érzed hogy te képviseled az átlagot azzal hogy idézem a kisujjamat se mozdítottam mégis megvolt legalább 50 nő ?

Nyilván rengeteg jó pasi van akinek simán összejön , én is az átlag nőt és férfit hasonlitottam össze...

Amúgy te is mind az 50+ba a szerelmet kerested ?

2021. ápr. 25. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!