Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
90%

Igaz én még nem vagyok 40 plusszos nő de elég hamar kezdtem habzsolni az életet.

30 pasim legalább túl vagyok

Volt 2 komoly kapcsolatom is, de a legtöbb szex volt.

Nem azért feküdtem le ennyi pasival mert reméltem, hogy köztük lesz az igazi vagy mert naiv voltam, hanem mert szó szerint csak élveztem az életet. Neem akartam csak szexet. Buliztam, ismerkedtem, szexeltem

Így volt szép a fiatalkorom

Egyáltalán nem szégyellem

De ha nem kerül szóba és általában soha nem szokott erre senki rákérdezni, 1 pasi sem tudja meg, hogy hány férfival voltam előtte

Ez sosem volt téma

De ha bármikor valaki rá is kérdezett én őszintén vállaltam, hogy szívesen használtam a pasikat már elég fiatal koromtól kezdve.

Ennek köszönhetően nagyon hamar kiéltem magam. Nem vágyom kalandokra, nincs mit kipróbálnom.

Hűséges vagyok /az is voltam mindig ha kapcsolatom volt / és tapasztalt.

Azóta van egy több éves kapcsolatom már és úton van a közös kisbabánk.

De ha érdekel van egy 39 éves barátnőm, aki oly annyira habzsolta az életet, hogy közel s távol legalább 80 pasival volt az elmúlt 20 évben. Mégis teljes életet él, mindenféle előítélet nélkül, most már lenyugodva

Idén januárban volt az esküvője

Bármelyik pasi ha tudott is az előéletünkről sosem akadályozta őket abban, hogy normális nőként nézzenek ránk. A legtöbb pasi mindig is komoly kapcsolatot akart tőlünk.

Nem mindenki ilyen szűk látókörű és nem mindenkinek esik zokon ha egy nő is élvezi az életet mielőtt megállapodik

29/N

2021. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
100%
Azt h te mit hiszel nem dzámít attól ezek a nők találnak magzknak párt..tudod én mikor fiatalabb voltam szerettem volna azt hinni h a nőcsábászokat majd elkapha a karma és majd egyedül halnak meg szeretttelenűl..de mint tudjuk nem ez a helyzet és ma már nem is kívánnám senkinek ezt soha, ezt csak a frusztráció mondatta velem..egyszerűen gondolj bele az aki sok partnerrel volt annak már van tapasztalata, vannak skilljei arra hogyan csábítson és mindíg lesz partnere..én hetven körüli nőt ismertem aki még mindíg hódírott, a csábító hetven évesen is csábító csak már más a célcsoport..értem h ez frusztrál mert azt képzeled h milyen sok nő van aki így él és gondolkodik de nem az átlag nő nem..amúgy a régi időkben úgy mesélik h két prostituált volt keresett az újonc és a legidősebb..a tapasztalat előny is lehet mégha ezt nem is szeretnéd hallani..
2021. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
Ahh bocs a sok elírásért..remélem érted..😁
2021. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
15%

32, Én nem akarom elvenni a kedved, de szerintem nincs olyan hogy 10-20 évre előre kiéli valaki magát. Ha nincs most erre igényed az a mai napra vonatkozik. Nem tudsz ezzel előre tervezni, főleg ennyi idővel.

Ha 30 pasival voltál már és élvezted is ezt az életét, előbb utóbb hiányozni fog és nem fogsz tudni évtizedekig valakivel monogám maradni.

Ne érts félre, ezzel nem a mostani érzéseid kérdőjelezem meg vagy a kapcsolatod minőségét csak én ebben nem hiszek.

Jól lakni sem tudsz előre 2 héttel, meg kialudni sem tudod magad előre.

2021. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:

#32 csak gratulálni tudok, ahogy annak a 🙊 is aki 80 pasi után elvette a barátnődet. Az én szókincsemből az elhasznált ribizli jön elő ....

kérdés a kérdésben : írjon már pár férfi hogy elvenne olyan nőt aki 80 pasival volt.


Mellesleg az hogy valaki szereti a szexet és sok mindent ki akar próbálni ahhoz nem kell hetente partnert cserélni


A kiélés és a kiégés nem ugyanaz.

Mi marad egy kapcsolatban szex címszó alatt ilyen előélet után ?

2021. ápr. 22. 13:06
 36/73 A kérdező kommentje:
#35 el se hiszem hogy valamiben egyet értünk 😀😀👍
2021. ápr. 22. 13:09
 37/73 anonim ***** válasza:
91%

Aki nem élt nagylábon az soha nem is fogja ezt érteni 😂

Sok megkeseredett pasinak ennyi jutott, hogy a gyakorin lógjanak és idióta kérdéseket tegyenek fel, önmegnyugtatást keresve 😂😂😂

Sírjatok egymás nyakán

Mi addig szexelünk 🤪😁

2021. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

Az a legszomorúbb, hogy egy ennyire lelkileg megnyomorodott, keserű, utálatos pasi olyan nőnek se kéne, akinek kevés partnere volt.

Nekem csak öt férfi volt az életemben, de biztos nem állnék le veled.

2021. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
27%

"Én nem akarom elvenni a kedved, de szerintem nincs olyan hogy 10-20 évre előre kiéli valaki magát."


Szerintem sincs ilyen, és nő vagyok.

2021. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:
#38 te is valamiért itt vagy , olvasod , kommenteled ezeket a kérdéseket...
2021. ápr. 22. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!