Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
94%

Mert ha valaki X alkalommal dgott, akkor ő már nem is ember, aki vágyhat érzelmekre?

Kérdező, komoly gondjaid vannak fejben. A szexualitást külön kéne kezelni attól, hogy ki mennyire értékes. Azért, mert valaki szereti a testiséget, vagy szerette, az még nem jelenti, hogy értéktelen.

2021. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
100%

Nekik inkább jár a megbecsülés és komoly kapcsolat, mint egy mentálisan igencsak problémás, komplexusokkal teli férfinak nem nevezhető valaminek, aki a hisztin és a másokra irányuló gyűlöleten kívül mást nem tud.

Az a helyzet, hogy az ilyen nőknek simán lesz még komoly kapcsolatuk, mert nem olyan sérültek mentálisan és ijesztőek, mint te. Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy egy hozzád hasonló pasival milyen nő lenne képes leállni, mert baromi beteg elméd van.

Amúgy miért nem a saját életedben keresed a hibát, hogy miért vagy ennyire elégedetlen és gyűlölködő?

2021. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:

#17 ezek a számok nem rosszak. Sőt . Ahogy abban is igazad van hogy fiatalon éljen az ember.

Az se baj ha fiatalon nincs meg az a fajta védekezési reflex hogy nem dőlsz be minden szép dumát nyomató pasinak. De ha ez 30 után vagy főleg 40 után se alakul ki egy nőben akkor ne csodálkozzon ha kihasználják és nem tartják kapcsolatra alkalmasnak

2021. ápr. 22. 12:03
 24/73 A kérdező kommentje:

#22 tudom sajnos ilyen beteg világot élünk ahol a nők ilyen viselkedése az önmaguk megélésének része , és ahogy te is nyomatod a hülyeséget még megbecsülés is jár érte...

viszont nyugodt vagyok mert ilyen nőknek nem lesz normális kapcsolatuk mert minden pasi csak szexre használja amíg szimpatikus neki. 1-6-10 hónap max ...de lehet hogy csak 1-2 hét.

A saját életembe tudom mi a hiba, az hogy én nem voltam annyira okos és gátlástalan hogy egész életembe és főleg fiatalon hazudjak átb🙊sszam és kihasználják a nőket. Sajnos abba a tévképzetben éltem hogy egész fiatalon az igazit keresik aki tökéletes . Mostanra jöttem rá hogy az a nyerő egy nőnél aki a csillagokat is le hazudja az égről , és közben mindegy hogy milyen testileg vagy emberileg.

Ahogy arra is most jöttem rá hogy a nők nagyon nagy százaléka nem élvezetből szexel több tucat pasival életébe ( ezzel nem is lenne gond )

hanem mert iszonyat buták ...

Sajnos én ezt fiatalon nem tudtam. Ez a hiba az én életembe...

2021. ápr. 22. 12:12
 25/73 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Azért, kérdező, mert már kiélték magukat. A magam részéről ezt tartom felelősségteljesebbnek, nem pedig azt, hogy mindenféle élményszerzés nélkül belemegy egy hosszantartónak látszó, de igazság szerint üres kapcsolatba, aztán amikor már fészket rakott a párjával, betoppan "élete szerelme". Minden dől-borul, megy az osztozkodás, megy el az energia a NAHHHAAAGY büdös semmibe - hogy aztán kiderüljön, hogy az új "NAAAAAHHHAAAGY" szerelem sem akkora...

Felelősségteljes ember kiéli magát, mielőtt meg akar állapodni.

2021. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
100%
Nézd aki 40-50 férfival volt ott már nem megvezetésről van szó hanem szertei a szexet és a csábítást..ennyi..komolyan mit gondolsz annyira naívak?🤣és igen ők is vágynak komolyabb kapcsolata ahogy a nőcsábászok is, sőt a legtöbbször pont h két hasonló szexualtális intenzivitással megáldott ember jön össze hisz összeillenek nincsenek viták, féltékenykedés ..és legyenek boldogok..vagy azt hitted h a nagyobb étvágyú nők nem kelnek el?jah pont ez a gyakori🙄
2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

#25 úgy látszik te se érted meg hogy nem huszonéves fiatalokról hanem 40+os nőkről beszélek. Válás gyerek után és pár tucat próbálkozás után...


Az is teljesen logikátlan hogy dugok 50 pasival hátha közte lesz az igazi. Az élete szerelme betoppanhat 5.-nek is , 50.-nek is.

A kérdés nem arról szól hogy a nők miért szexelnek többet vagy több partnerrel , hanem hogy miért hangoztatják hogy ez nem így van , és miért magyarázzák ezt érzelmi dolgokkal. Főleg miért várnak ez után őszinte szerelmet és megbecsülést ezért. A szexuális viselkedés is a személyiség része , és aki felnőtt korában is pár havonta cserélgeti a parnerét azt nem gondolom komoly kapcsolatra alkalmasnak, függetlenül attól hogy a nők 90% ezt hajtogatja.

2021. ápr. 22. 12:33
 28/73 anonim ***** válasza:
76%

Az igazán jóképű és sármos srácokra felesleges irigynek lenni, mert pont ugyanúgy annyit csinálnak csak, hogy "szétteszik", mivel maguk a lányok nyomulnak rájuk, írogatnak nekik, flörtölnek, csak meg kell dönteniük őket. Van ilyen ismerősöm, mesélt már sztorikat. Semmi hódítás nincs emögött, még taplók is lehetnek. Persze azért nyilván nem minden nőnek elég ennyi, hogy helyes meg népszerű legyen a srác.


Sok esetben pedig az ilyen nőknél, akikről írsz, önbizalomhiány a fő probléma. Szerinted ki viseli jól a harmincadik kudarcot meg tönkrement kapcsolatot? Talán úgy vannak vele, hogy még ha nem is tart majd sokáig a következő sem, legalább addig is kapnak egy kis figyelmet meg törődést..

2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező van inkabb a nőkből kiégve.
2021. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem érted h jól akaja magát érezni, udvaroltat és szereti a szexet, lehet a férjével nem volt neki semmilyen most meg élvezi az életet lehet majd az egyik szeretője megtetszik neki lehet nem..mi a bajod vele, mi közöd hozzá? majd megtalálja a párját, aki felnőtt férfi lesz és helyén kezeli a dolgokat..
2021. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!