Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akiknél az anyagi hiányosságokat lehet jó külsővel és dumával ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én valószínűleg azért nem tudok senkit felszedni, mert a koromhoz képest nem ott járok anyagilag, ahol kellene. Igaz, hogy én sem ismerkedek és kezdeményezek, de biztos vagyok abban, hogy mindenki elutasítana, ha így tennék.
2021. ápr. 22. 17:48
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdeményezel interakciót, úgy nehéz lesz.
2021. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha kezdeményezek is, kérdéses, hogy az itthon élő pár millió nő közül valamelyik igent mondana-e.
2021. ápr. 22. 18:18
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt csóró pasim 18 évesen. A diákmunkával megkeresett zsebpénzemből hívtam meg csomó mindenre, meg kölcsön is kért, amit sosem adott meg, pedig huszonéves volt, nem tanult, tehát bevétele éppenséggel lehetett volna.

Azóta kifejezetten ügyeltem rá, hogy soha többé ne kerüljek össze egy ilyen gyökér kis sunyival, szóval elég erősen szűrtem. Szerencsére a vőlegényem egy jóeszű, szorgalmas férfi, aki előbb ásná el magát, minthogy rajtam élősködjön, szóval mondhatni, leckének egyszer elment egy ilyen pasi.

2021. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Igen. De te valoszinuleg se nem nezel ki jol, se nem jo a szemelyiseged. Ezert nincs Nőd
2021. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

12 év csóró házasság után, azt mondom, hogy ha visszamehetnék az időben, akkor megakadályoznám magam.

Kiállás, jó humor, tervek, azt nélkülem a küszöböt rágná, vagy se.

Több százezres adótartozás, hitel, és én etetem, engedélyt kell kérjen, ha cipőt vesz, mert már nagyon régen az én keresetemből élünk, de normális tervei, hogy ez megszünjön, büdös neki a munka. Szóval nálam biztos, hogy esélye sincs, soha többé ilyen embernek.

2021. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez a "kellene járni valahol" az életben akkora f_szság. Mit értünk ezalatt? Hogy mondjuk 30 évesen kéne lenni egy lakásnak? Hogyan? Tegyük fel emberünk 25 éves korára egyetemmel meg mindennel végez, kap is munkát. Nem tanári fizut, hanem egész okésat mondjuk nettó 300at. Tegyük fel meg tud élni havi 150ből mert nem kell lakbért fizetni csak rezsi+megélhetést. 150et félretéve 1 év alatt 1,8 millió forintod lesz, tehát a 18 millás lakás 30 százalék önerejét 3 év mire megszerzed. Talán ekkor már kapsz hitelt. Talán. Ha meg hitel nélkül akarod, akkor 10 év és már 35 éves vagy :)

És tegyük hozzá, hogy ez folyamatos munkaviszonyt feltételez, korrekt béren, diákhitel, koronavírus miatti állásvesztés és egyebek nélkül. Tehát ha nem vagy varázsló, vagy szüleid nem tudtak "tolni" anyagilag, akkor megszívtad.

2021. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!