Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak 33 évesen se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 33 évesen se volt még barátnője, akkor van értelme elkezdenie ismerkedni, vagy inkább járjon prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 20:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

20.


A háziorvosom ajtaján öles betűkkel van kiírva, hogy "beutalót nem állítunk ki".

2021. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen baromira nem létezik, ne haragudj. Szerinted most az oltakozás idején az emberek nem járnak szakrendelésre?
2021. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

22.


Jó, valamelyik nap bemegyek és lefotózom. Én is nehezen hittem el, igaz akkor más okból mentem be. A TÖBBI orvos ajtaján nincs ilyen kiírva, csak nála.


A másik pedig, hogy még így is problémás elérni az orvost, mert a telefonon mindig foglalt, élőben pedig nem lehet bemenni, mert nem fog kijönni és csak az "időpontra" érkezetteket engedi be. Még táppénz-papírt sem tudtam intézni amikor kellett - pont emiatt. Recepteket is csak úgy tudok felíratni, hogy írok egy e-mailt a központi rendszerre és fellövik a felhőbe.


Aztán amikor megpróbáltam ezt kihagyni, és csak úgy kérni egy időpontot a pszichológushoz, akkor rögtön nyekeregtek, hogy beutaló kellene. Kérdeztem, hogy "Hogyan?". Aztán kiindulva abból, hogy a táppénzes papír elintézésekor 90 hívásból 85 alkalommal foglalt volt a maradék 5 esetében pedig nem vették fel - nem tudom mit tegyek.


Nem tudom merre lépjek.

2021. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

23.


Pedig nagyon el kellene jutnom egy ilyen helyre, mert már kézzelfogható problémáim is vannak (altatófüggés - nem tudok normálisan aludni, mert gyűlölöm az életem), és öngyilkossággal kapcsolatos lamentálások. Egyre nehezebb megjátszanom, hogy "minden rendben van" az érzelmi- és lelkivilágomban.

2021. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Na, lefotoztad a kiirast? :)
2021. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
67%

Nem bántani akarlak, de 33 évesen nem vagy képes eldönteni, hogy akarsz-e ismerkedni?

Ha ezen a szinten vagy önállóság tekintetében, akkor bajok vannak. És nem a nő témakörben.

2021. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
41%
2: Huh, na ezektől a típusú válaszoktól még nekem is elkezd felmenni a vérnyomásom, ami nagy szó, mert a nyugodtság mintaképe vagyok. Ez olyan, mintha azt mondanám: "Még egyszer sem nyerted meg a lottó ötöst? Mégis mit csináltál az elmúlt 20 évben?". Körülbelül.
2021. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Kérdező

Az én munka társam 50 évesen nősült meg. Addig még csak barátnője se volt. 50 évesen ismerte meg a mostani feleségét. Annyi hogy biztos nem Ő volt soha a nők állma.

2021. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
54%

"Még egyszer sem nyerted meg a lottó ötöst? Mégis mit csináltál az elmúlt 20 évben?"


Valóban, megnyeri a lottót, meg randizni az ugyanaz, 100%-ban. Komolyan ezeket egyedül találjátok ki, vagy segítséggel?

2021. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
75%

29: Én egyedül próbáltam érzékeltetni, neked viszont segítség kell a leírtak értelmezéséhez. Nem baj, segítek:

Úgy értettem, hogy egyesek alapból feltételezik, hogy nem is próbálkozott, vagy nem is tett meg mindent akinek nem sikerül, mintha olyan nem létezhetne, hogy elutasítják. Mintha azt mondanád, csakis azért nem nyertél a lottón, mert nem vettél elég szelvényt. Ez nem teljesen így működik.

2021. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!