Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak 33 évesen se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 33 évesen se volt még barátnője, akkor van értelme elkezdenie ismerkedni, vagy inkább járjon prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 20:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
66%
Akárhány évesen van értelme elkezdeni ismerkedni. Én 44 vagyok, egy hosszú kapcsolat miatt 12 év után mostanában próbálok majd újra ismerkedni. Igazából még akkor is van értelme, ha nem sikerül - ha más nem, az a tudat, hogy volt benned elég erő és bátorság, hogy megpróbáljad.
2021. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Még nindég nem tudjuk (tudod?), hogy igazából mi a gyökere a problémádnak.


Lehet ezer oka, akár felszínes tényezők, és/vagy komolyabb lelki gubancok.

A kisebbségi komplexustól a gyerekkori abúzusig, minden. :(


Nekem volt egy korábbi nickem, itt a szexuális "problémám":

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Edricusnak is: Nagyon sokat agyaltam ezen a pszichológus dolgon is és az utolsó kommentnek a korábbi topikomban van némi igazságtartalma. Pár alkalmat azért talán megérne a dolog, de igazából rengeteg jó videóanyag van a YouTube-on is önfejlesztés témakörben. Ingyen van, hajrá! :)


Miért tettem idézőjelbe a "problémát"?

Mert csak is az egyénen múlik, hogy azt problémának vélje és dagonyázzon az egojának a mocsarában sajnáltatva magát, vagy... Vagy egy megoldandó feladatnak tekintse aztatat, amiért tesz is a személyisége tréningezése érdekében. :)

Hosszú az út,még nekem is van feladatom ilyen téren, sajnos, de ugyködök rajt! :)


Mindenkinek fel a fejjel és hajrà! :)

2021. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
34%
Hogy őszinte legyek, ha ilyen férfival ismerkednék defektesnek tartanám. Korábban volt negatív tapasztalatom ilyen 30-as évei fele járó szűz pasival, aki csak azért akart barátnőt, hogy ne legyen egyedül. Elég zavaró az ilyen helyzet, az az érzésed, mintha sajnálatból állnál össze ilyen férfival, aki a korábbi visszautasításai miatt tele van komplexusokkal.
2021. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
33: Nekem ezzel a gondolkodással az a bajom, hogy egy végtelen ciklust eredményez. Ha megkérdeznék, "miért nem volt barátnőd ennyi idősen?" akkor lehetne válaszolni, hogy "mert pont ugyanezt kérdezgették csak előtted is". Ha érted, mire célzok.
2021. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
76%

34.


Igazából ebből egyetlen reális kiút, ha egy picit "színezel" a múlton, bár ez erősen etikátlan viselkedés, de még így is jobb esélyekkel indul az adott ember, mintha őszinte lenne - lásd 33-as válaszát, ami általában az őszinteség következménye.


Sajnos nem mindig kifizetődő az igazság beismerése.

2021. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Hogyismondjam, vannak kevésbé szép ,stílustalan,szerelmi téren nem túl szerencsés nők. Simán megfoghat egy magának. Kérdés neked kell e ilyen??
2021. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#36

A semmitől még lehet hogy az is jobb

2021. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne ertelme?

A kerdes hogy mit tettel ezidaig azert hogy legyen baratnod, hany lanynal kezdemenyeztel akar szemelyesen, akar online.

Tegyuk fel hogy 18 evesen kezdted, akkor az 15 ev. Ennyi ido alatt 45 randit siman ossze lehet hozni, akkor is ha evente csak 3 lany megy el veled randira.

En sem vagyok csajozos de volt olyan evem amikor 10 lannyal randiztam. Egyikkel sem tudtam osszejonni de legalabb megprobaltam.

Ma mar felesegem van es nalad fiatalabb vagyok.

2021. jún. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
#37 bátor fiú vagyok de némelyiket ha meglátom társkeresőn megriadok:))) testmagasság -50-60=testsúly.
2021. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#39

Ott sok a kamu is lehet hogy azok is azok

2021. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!