Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózott, félénk, lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott, félénk, lányoknál nem sok tapasztalattal rendelkező fiú hol és hogyan tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam emiatt , gondolom ezt a lányok is megérzik.

Nem megy nekem könnyen az ismerkedés, nem tudom hogy lenne-e egyáltalán hozzá türelme egy lánynak.

Az élet többi részén elboldogulok de a lányoknál nagyon béna vagyok.

Barátnőt már szerenék rég óta, így is már elkésve érzem magam.

Sok hasonló fiú azt mondja hogy neki már több barátnője volt.

Mi az a kor amikor már tényleg elkésett az ember?

A többségnek szerintem max 22-23 éves koráig összejön az első barátnő, de én már efölött vagyok kicsivel.


2021. máj. 2. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Van pár éves tapasztalatom ilyen téren. Ha megfogadod amit írok , akkor megspórolsz pár évet magadnak:


Netes ismerkedésre csak úgy tekints mint valami "mellékállásra a főállásod mellett".

Neten ha nincs jó dumád, nem fogsz labdába rúgni, persze vak tyúk is talál szemet alapon néha összejön valami randi.

Élőben próbálkozz! Ott sokkal több sikerélményed lesz.

Ne úgy képzed el hogy az első nővel össze is fogsz jönni akit kiszemelsz. Csak beszélgess velük, tölts időt nők társaságában mindenféle tét nélkül. Gondolok itt olyanra hogy sport tevékenység, vagy hobbi kapcsán, ahol nők is vannak. Sokkal könyebb eladni magad így, ha már ismernek, mintha ugyanezt tennéd neten.

Neten csak az önbizalmad fog mégjobban csorbulni. Még a "kategóriád alatti nők" is ki fognak kosarazni neten, illetve válaszolni sem fognak. Aztán állsz ott széttárt karral hogy mi a fene baj van velem?... Semmi baj nincs veled!

Bármennyire meglepő, ugyanígy zárkózott férfiként , csak ezt tudom javasolni hogy élőben próbálkozz legfőképp!

2021. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
1: "Badoo" - azt különösen ajánlom, tele van cigánykurvákkal, "Egy zárkózott, félénk, lányoknál nem sok tapasztalattal rendelkező fiú " biztosan jól jönne ki a "bizniszből", pláne ha még a stricik is megjelennek...:DDDD
2021. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!