Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan jött az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az, hogy csak a pénzes férfi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

GYIK-en nevelkedve már százszor olvastam, hogy az emberek arra panaszkodnak, hogy azért nem találnak párt, mert nem mérnökök/orvosok, nincs saját lakásuk, nincs autójuk és pénzük.

Én mérnök vagyok, saját lakásom van, új autóval járok. Annyi szar ömlött itt rám, hogy ismerkedéskor komolyan vártam az erre vonatkozó kérdéseket, de egy alkalmon kívül még arra sem jött kérdés, hogy egyedül élek-e. Tudom, most meg fogom kapni, hogy azért, mert nem akartak tőlem semmit. De mások tényleg találkoztak már ilyennel? Vagy csak könnyebb a nőket felszínesnek beállítani, mint elfogadni, hogy más miatt nem kellünk?


2021. máj. 3. 23:14
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
75%

"Azért, mert azok a pasik, akik emiatt vernyákolnak, azoknak az a típusú nő kell, akinek csak az a fontos."

Mivel csak ilyen típusú nő létezik, nem nagyon van más választásunk.

2021. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

#33


Tudod mi a tied, a pulya amit összehozol a főnököddel. Vagy az se, mert az meg azzal közös.

Eljutottunk oda, hogy a 21. században nők ezért szülnek. Van a palinak egy háza, majd ő beköltözik, leellik és utána viszi a házat meg a gyereket mert "elhidegült". Szegény férjed....

Így lehet előrejutni, gratulálok.

2021. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a legszomorúbb h ehhez a bíróságok asszisztálnak.
2021. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
20%

"Az apának nincs beleszólása, esetleg a gyerekeket mondjuk ő akarja?

- Le*arom mit akar, ha f*sszá változott! A gyerek, az elsősorban az anyáé! Ha tetszik, ha nem! Ha a birosag ehhez nem asszisztalna, akkor, kb kihalt volna fél Magyarország, ugyanis a Nők nem lennének hajlandók szülni!

(En is ezért biztositottam be magamat házassági pluszban, a szerződessel, mert nem tudhatom, hogy 10 év mulva nem válil e f*sszá) Szerintem nem fog, de nyugodtabb vagyok így.


"Esetleg mondjuk apuka nem akarja a gyerekeket kitenni, hanem mondjuk csak téged, mert félreléptél?"

Engem nem érdekel! - és én teszem ki őt, nem forditva!

- Egyebként, ha egy Nő félrelep, annak nyomós oka van! (En mondjuk tisztán szeretek jatszani, előbb válás, aztán tovább állás!


"Nem lennék a férjed helyében"

- Nem vagy! Mindkettőnk szerencséjére.


De akkor én is kerdezek:

Mi az, hogy szülök, aztán 20 év után rámun egy fiatalabb r*banc miatt, aztán kirak? Nekem nincs beleszólásom? Na ez ugyanaz!

(Mert ilyeb storyk is vannak szép szammal)


Csak míg nekem valasztanom kell a karrier és a család között, addig egy férfinek simán lehet mindkettő...

2021. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

"- Le*arom mit akar, ha f*sszá változott! A gyerek, az elsősorban az anyáé! Ha tetszik, ha nem! Ha a birosag ehhez nem asszisztalna, akkor, kb kihalt volna fél Magyarország, ugyanis a Nők nem lennének hajlandók szülni!"



JÉZUSOM.... te szociopata vagy:D



Neked sem lennék a férjed....

2021. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

45

Miért? A ferjemet erdekelné, hogy én mit akarok, ha válásra kerül a sor?

Nem....

2021. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
63%
Úgy jött hogy nettó 160/260k-ból nem lehet gyereket nevelni.
2021. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 VincentLaw ***** válasza:
30%

#44

"Mi az, hogy szülök, aztán 20 év után rámun egy fiatalabb r*banc miatt, aztán kirak? Nekem nincs beleszólásom? Na ez ugyanaz!"


Biztos van ilyen is. De a környezetemben nem ez volt a jellemző, inkább az, hogy a nő dobbantott egy új kapcsolatba. De ezek csak az én tapasztalataim, lehet, hogy te meg azt tapasztalod a környezetedben, amit leírtál.

2021. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

47


Hagyjad mar xd es gondolom csak a ferjed kap fizetest, te meg nem?...

2021. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
69%

#48

Főleg olyat láttam, hogy a pasi dobbantott. Nem a Nő

2021. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!