Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A harmadik világbeli nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik világbeli nők Magyarországra hozatalával mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor írom válaszként, de valahogy mindig lepontoznak. Szerintem ezzel az ötlettel semmi gond nincs. Szabad magyar állampolgárok lennének. A magyar férfiaknak jó lenne, mivel jobb lenne a párkapcsolati piac, a betelepült nők meg örülnének, hogy jobb körülmények között élhetnének.


A magyar nők meg élnék az életüket, ahogy eddig.



2021. máj. 4. 20:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
18%

"Mellesleg mit oldana meg? Azok a nők sem lennének rátok kíváncsiak"

Nem mellesleg javítana az arányokon, a férfitöbblet problémán, ami az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma az incelek számára.

Számomra nem segítene már, de az országban másoknak biztosan, egészségesebb helyzet alakulhatna, ahol nem 8-szor annyi férfi küzd pár nőért, meg ilyenek

Ezért támogatom az elméletet, bármilyen elvontnak is tűnik

2021. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
100%
86-os vagyok, én az önkéntes kasztrációt abszolút támogatom - saját teste, saját döntése.
2021. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
100%
92: az koncepciót én is, de hogy bevenni nem mernék semmit, ami alapjaiban borítja a hormonháztartásomat, az biztos.
2021. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
36%

Jó, de amikor a "Refugees Welcome" tábla mögött ott van a "We love black dick" tábla (vagy valami hasonló) az nem belemagyarázás. De éppen ezért írom ide a batikbanyákat már harmadjára. Nagyon hasonló megy egyes nők részéről is, a nők számára, mint amit bizonyos férfiak akarnak. Éppen ezért írtam le azt, hogy nem kéne részrehajlónak lenni.

Azt meg végképp nem értem, hogy miért kell személyeskedni, meg passzív-agresszívoskodni.

2021. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
80%
94: hol van ott "we love black dick" tábla? hányszor? ezt úgy írod, mintha ez lenne az általános. Ez pont olyan, mint az Eva Rezesova-ügy után elkezdték írni a hungaristák, hogy "féljünk a részegen vezető szlovák k...któl", mintha tömegesével jöttek volna Magyarországra. 1-2 ilyen eset lehet, meg egy csomó trollkodás. A kiálló tüntetők többsége nem vilávblekdikkezett soha. Batikbanyák vannak - a társadalomhoz képest elenyésző számban. Nem kellene úgy írni róluk, mintha olyan nagy társadalmi erejük lenne.
2021. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
19%

"Nem kellene úgy írni róluk, mintha olyan nagy társadalmi erejük lenne."

Nem kéne úgy tenniük mintha olyan nagy társadalmi erejük lenne.

De itt a gyakorin a csapból is az ő fröcsögéseik és véleményeik, szólnak, ők pontoznak mindenkit kb. (elég nagy a pontozási kedvük)

Ha valaki mást mer írni mint az ő nézőpontjuk, akkor el van hordva az ember mindennek

2021. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy az meg nem személyeskedés, hogy batikbanyázol embereket, édesszívem? Dehogynem az.
2021. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
0%

Mikor batikbanyáztam embereket? Úgy használtam a batikbanya kifejezést, mint emberek egy csoportja. Senkit nem batikbanyáztam le az itteni válaszolók közül. Az meg nem az én hibám, hogy Te nem vagy tisztában a személyeskedés mibenlétével. Szóval nem, nem az :)

Az incel férfiak meg ugyanúgy kevesen vannak, nekik sincs társadalmi erejük. Ezért írtam azt, hogy ne legyünk részrehajlóak...

2021. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
81%

De egy csoportot batikbanyázni is személyeskedés - nem ismered őket, és nem ők maguk adták maguknak ezt a baromi pejoratív nevet. Míg az incel kifejezést maga a csoport adta magának. Ez azért nem mindegy.


Nekem meg nem az a bajom az incelekkel, hogy léteznek, hanem az ideológia, amit közvetítenek és az ilyen remekbeszabott ötleteik, mint a szexújraelosztás, az alfák testének kémiai megváltoztatása és "az állam biztosítson nekem p...t, mert arra nem vagyok hajlandó, hogy tegyek érte".

2021. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egy csoportot batikbanyázni nem személyeskedés, ahogy egy csoportot incelezni sem az, ennek semmi köze ahhoz, hogy ki nevezte el őket így, mert az a csoport neve. Személyeskedés az lett volna, ha azt írom egy válaszolónak, hogy "neked nincs igazad, mert te egy büdös vén batikbanya vagy". Azaz ha megpróbáltam volna "érvként" lebatikbanyázni az illetőt.
2021. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!