Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A harmadik világbeli nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik világbeli nők Magyarországra hozatalával mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor írom válaszként, de valahogy mindig lepontoznak. Szerintem ezzel az ötlettel semmi gond nincs. Szabad magyar állampolgárok lennének. A magyar férfiaknak jó lenne, mivel jobb lenne a párkapcsolati piac, a betelepült nők meg örülnének, hogy jobb körülmények között élhetnének.


A magyar nők meg élnék az életüket, ahogy eddig.



2021. máj. 4. 20:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
90%

#10

Es ugye vallalod az eltartasukat ugye?

2021. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
16%
Én vállalnám. A gyerekeink meg a kreol bőrszínükkel igazi különlegességek lennének.
2021. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
17%
Sokkal inkább mint a magyarországi majom nők
2021. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
98%

És mi akadályoz meg benneteket, hogy elvegyetek egy ilyen nőt? Vagy azt várjátok, hogy államilag behozzák őket, hotelekben elszálásolják közpénzen, ti meg odamentek, és kiválasztjátok, hogy melyik kell? És utána mi lesz? Mert ahol én élek, ott úgy működik, hogy el kell tartanod azt a személyt, akit szponzorálsz, amíg saját keresete nem lesz. Tehát előre bizonyítanod kell, hogy van saját lakásod, és keresel annyit, amennyiből 2 ember kényelmesen megél.


A lehetőség most is adott, online keresel egy nőt, és elveszed. Eltartod pár évig, aztán max. lelép.

2021. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
97%

#15-16

Nagyon kétségbe vagyunk esve hogy elvennék előlünk azokat akiket mi bottal se piszkálnánk meg 👏😂😂😂

2021. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
98%
De azt nem értem, hogy miért nem kerestek magatoknak az interneten ilyen nőket?
2021. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
2%
Hiába lép le, házassági szerződést kötünk. Vigyázok arra, hogy ne húzzon le. Ha meg pereskedni akar, állok elébe.
2021. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
97%
Eltartod évekig, aztán meg lelép. Ezzel sincs gondod?
2021. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 A kérdező kommentje:

"a tipikus fröcsögőincelek problémáján ez nem változtatna, mert a többségüknek nem azért nincs szerencséje, mert fujj-fujj, a nők válogatósak":


Nem igaz. Ma gyakorlatilag ez a társadalmi csoport dolgozik a legtöbbet, mert nekik dolgozniuk kell, hogy ellensúlyozzák a kinézetükből eredő hátrányaikat.

2021. máj. 4. 21:57
 30/104 anonim ***** válasza:
5%
Azért Thaiföldi import esetén én alapos minőség ellenőrzést kérnék.
2021. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!