Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A harmadik világbeli nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik világbeli nők Magyarországra hozatalával mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor írom válaszként, de valahogy mindig lepontoznak. Szerintem ezzel az ötlettel semmi gond nincs. Szabad magyar állampolgárok lennének. A magyar férfiaknak jó lenne, mivel jobb lenne a párkapcsolati piac, a betelepült nők meg örülnének, hogy jobb körülmények között élhetnének.


A magyar nők meg élnék az életüket, ahogy eddig.



2021. máj. 4. 20:49
 51/104 anonim ***** válasza:
84%

Remek ötlet lenne. Mivel nem beszélik a nyelvet, így 0% esélyük van arra, hogy munkát találjanak. Ellenben a segélyeket okosan felvennék, szóval nem elég az ország cigányporblémája, még egy rakat ingyenélőt tarthatnék el az adómból (ami amúgy sem kevés).


Az önkormányzati lakásokhoz így sem jutnak hozzá a DOLGOZÓ fiatalok, hogy el tudjanak indulni az életben, mert valami lakatos vagy kanalas elhappolja előlük.


Viszont a nyomorékok problémája ezzel sem oldódna meg, mert ezek a nők sem állnának le veletek. Maximum addig, amíg az utolsó pár filléreteket is kipréselik belőletek.


Egyébként el kellene fogadni, hogy a természet igazságos. Nem való mindenkinek társ és barátnő, nem kell a hibás géneket örökíteni.

2021. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 A kérdező kommentje:
51: Ezzel a nyomorékozással megint csak az a gond, hogy a jelenleg a VV Christofelek szaporodnak tovább. Ne ez legyen már a társadalompolitikai cél.
2021. máj. 5. 09:33
 53/104 anonim ***** válasza:
100%
Gőzöm sincs ki az. De azt hiszem nem vesztettem semmit.
2021. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 A kérdező kommentje:
53: Akkor inkább nézd meg az Idiocracy című filmet. Kb ez történik ma és ebbe az irányba tartunk, ha szabadjára engedjük a női ösztönöket, miközben továbbra is meseterségesen visszatartjuk a férfiakét.
2021. máj. 5. 11:48
 55/104 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi ilyet nem tapasztalok férfiként.
2021. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
100%

55


Csak az incelek tapasztalnak ilyesmit, az olyanok akiknek normális értékrendjük van és nincsenek a 4 fal között egész nap az látja mi az igazság..

2021. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 A kérdező kommentje:
55, 56: Szerintem nem akarjátok látni az igazságot. Nem akarjátok látni, hogy egy nyomorék proli a kőbányai konditeremből végigdugja a fél bölcsészkart, beleértve a leginteligensebb lányokat is, mert ez a tény ellentétes a gyerekkorotokban kialakult világképpel. Aztán ha mégis egyértelmű rámutatok akkor meg azzal jöttök, hogy ja de az a nőnek csak egy szexre kell.
2021. máj. 5. 11:59
 58/104 anonim ***** válasza:
100%

"ha szabadjára engedjük a női ösztönöket, miközben továbbra is meseterségesen visszatartjuk a férfiakét."


Mindenki, nő és férfi is azzal ismerkedik akivel akar.

Valami az agyadra ment. Biztos a post covid.

2021. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
100%
az intelligens bölcsészlányokból is szelektíven nézitek a kis k...kat, akkor persze, hogy azt látjátok, hogy a csőproli bunkó mindenkit le tud varrni. Érdekes módon az én környezetemben a nők többsége nem bunkókkal és nem adoniszokkal van tartós kapcsolatban, nem k...nak félre sem, nem járnak f...ról f...ra. Az más kérdés, hogy igen, van a kivétel, és érdekes módon a férfiak hajlamosabbak inkább rájuk hajtani, mert azok csinikébbek, izgalmasabbak.
2021. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
100%

Az értékrendekkel van a probléma. Én soha nem foglalkoztam azzal, hogy ki dugja végig a fél bölcsészkart, nem olyan körökben mozgom, ahol ez számított menőnek. Mindig is voltak barátnőim (a házasságom előtt), de a mennyiség helyett a minőségre mentem.


Messziről kerültem az olyanokat, akiken átment a fél város, mert nem akartam semmit összeszedni és nem sokra tartottam az ilyen nőket akkor sem, ahogy az ilyen férfiakat sem.


Miután elmúltam 20, nem ösztönlény módjára a farkam után mentem (meg előtte sem volt jellemző), hanem szempont volt, hogy a nő legyen okos, humoros, tudjak vele beszélgetni és természetesen az ízlésemnek megfelelő legyen.


Épp ezért nem pörgök és soha nem is pörögtem azon, hogy Rikárdó levarrta a fél 8.kerületet.

2021. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!