Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A harmadik világbeli nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik világbeli nők Magyarországra hozatalával mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor írom válaszként, de valahogy mindig lepontoznak. Szerintem ezzel az ötlettel semmi gond nincs. Szabad magyar állampolgárok lennének. A magyar férfiaknak jó lenne, mivel jobb lenne a párkapcsolati piac, a betelepült nők meg örülnének, hogy jobb körülmények között élhetnének.


A magyar nők meg élnék az életüket, ahogy eddig.



2021. máj. 4. 20:49
 81/104 anonim ***** válasza:
0%
De most miért jön ez a keletre költözés duma? A nők sem költöznek Nigériába vagy Pakisztánba, pedig a normális nőknek meg a női inceleknek is onnan hoz az állam férfit ösztöndíjakkal, meg menedékadással. Rengeteg batikbanyának segített ez.
2021. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
89%
De a női incelek nem is verik a palávert, hogy az állam hozza be nekik az élő vibrátort, ezt itt a különbség.
2021. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
84%
Te amúgy így hülye vagy, hogy szerinted az ide érkező harmadik világbeli egyetemisták a női incelek (???) megsegítésére importálódnak államilag?
2021. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
80%
80: számodra meglepő lehet, de egészen képben vagyok geopolitikai kérdésekben. Felőlem elvonatkoztathatunk Ukrajnától, ha te a komplett országot úgy képzeled, hogy 10 éve folyamatosan lövik a népet (hogyne). De mi a probléma az összes többi szláv és/vagy távol-keleti desztinációval, ahol szerintetek kánaán lenne nektek a csajozás? Ne haragudj, de ha olyan mentális állapotban vagy, hogy már a kasztrációt látod ideális alternatívának, akkor a francért nem fáradsz át olyan helyre, ahol szerinted nem ilyen elvetemült mocsok a népesség fele (nők), mint ebben a siralomvölgyben? Hiszen elvileg csak mi állunk a boldogságod útjában.
2021. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de attól még ugyanúgy eltolják a férfi-nő arányokat, ami elismerten rosszul hat a társadalomra. Mivel a "kibocsátó országokban" elnyomják a nőket, így az ottani nők számára rendkívül korlátozottak a tanulmányi lehetőségek. Jótékonysági oktatás, majd ösztöndíj címén lehetne az ottani nőket is az idevándorlásra biztatni. Az elsődleges cél persze nem az incel férfiak lennének, de a kérdés sem rájuk céloz. Párhuzamot lehetne vonni az "ösztöndíjasokkal".

A nők "nem verik a palávert"? A nőknek ugyanúgy van választójoga, beleszólása a dolgokba, és ugyanúgy vannak gondjaik, mint a férfiaknak. Vajon kik tartották a "Refugees Welcome" táblákat? Nem véletlenül hoztam a batikbanyákat, akik kihasználják a migráns férfiak kiszolgáltatottságát. Ugyanannyi női incel gyűlölködés meg asztalcsapkodás van, mint férfi, csak nem kéne részrehajlónak lenni, és észrevennéd.

2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
80%

Ne ez már tényleg a baromság belemagyarázása mindenbe. Az, hogy vki egy politikai döntés ellen / mellett kiáll, az nem feltétlenül azért történik, mert szexelni akar. Nem magadból kellene kiindulni.


Azt megérteném, ha a férfiak is így állnának a dolgokhoz, hogy fellépnek bizonyos döntések ellen, kimennek tüntetni, aláírást gyűjteni... de nem, itt arról megy a paláver, hogy "az állam hozza be nekünk a muffot". Na ez a különbség. Hogy egy szalmaszálat nem képes keresztbetenni azért, amit akar. Nem véletlenül maradt incel - mindenki szolgálja őt ki, csak alanyi jogon, mert férfi (esetleg mert "kedves", amiért nem alkesz és nem ver nőt).

2021. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
0%

Mar leirtam, de leirom megint. Az egyetemen a diakok 90%-a lany. Keresd vissza, ott van a valaszom.


A kasztralosnak pedig az a valaszom, hogy amikor a nok fogamzasgatlasra, abortuszra jelentkeznek, az az ervuk, hogy szabadon rendelkeznek a testukkel. Amikor a ferfiak onkentes kemiai kasztraciora mennenek, akkor valahogy nem sikerul nekik szabadon rendelkezniuk a testukkel. Szoval van itt egy kis budos feminista kettosmerce.....


36F incel

2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
88%

Elkezdtem leírni, de a 86-os megelőzött és nagyon jól összefoglalta.

Long story short, számomra az már mindennek a vége, ha b.szatlanságomban azért kampányolok, hogy máshonnan szállítsunk nekem ide nőket, mert még odébb menni is képtelen vagyok. Mellesleg mit oldana meg? Azok a nők sem lennének rátok kíváncsiak 🤷

2021. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is vágod, hogy célját tekintve mennyiben eltérő a fogamzásgátlás, az abortusz és a kasztráció. Nem hinném, hogy érdemes párhuzamot vonni és következésképp kettős mércét belelátni, sokkal valószínűbbnek tartom, hogy NEM lenne egy ilyen szerre tömeges igény, vagy ha igény netán lenne is, nem lenne nagy a bizalom bennük. Nézz utána, mi történik rendre a férfi fogamzásgátlók fejlesztésével, ha nekem nem hiszel.

Én csupán arra mutattam rá, hogy ha már ENNYIRE szétcsúszottnak érzed a helyzetedet, hogy kasztrálásra vágysz, akkor szerintem ezt jelzésnek kéne venned arra, hogy komoly változtatásokra van szükség az életedben. Szerintem a gondolkodásodban, de ezt nem hiszed el nekem, szóval ha szerinted a környezeted (magyar nők, tarsadalom, bármi) tehet a problémádról, akkor rosshindulad nélkül mongom, hogy változtass a környezeten.

2021. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
0%
*rosszindulat
2021. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!