Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a prosti-undort?

Figyelt kérdés

Sosem lesz barátnőm. Ennek nem egy, hanem több oka van.

Akinek külsőre bejövök, annak a személyiségem nem felel meg.

Akinek a személyiségem megfelelne, annak külsőre nem jövök be.


A "hozd ki magadból a maximumot" folyamatban eljutottam odáig, hogy ha ennél tovább mennék, akkor már nem lennék önmagam. Konkrét nőért megtenném, ha ezt várná el tőlem és érzelmileg mellettem állna, de a vaktában lövöldözésnek nem látom értelmét. Olyanokra kell itt gondolni, hogy bizonyos divat szerinti öltözködés, hajbeültetés, szolárium, tetoválások, gyúrás, színezett kontaktlencse.


A "dolgozz a személyiségeden" illetve "legyél toleránsabb" dolgokban is sokat fejlődtem. Ma már nem okoskodom, inkább kussolok. Nem zavarna, ha a párom dohányozna, de egy eladósodott, pénzszóró nővel is toleráns tudnék lenni, ha külön kasszán vagyunk.


Tehát több szempontból is foreveralone kategória vagyok.


Ebben az esetben hogyan lehetne leküzdeni azt a fojtogató érzést, hogy csak a pénzemért kellek egy olyan nőnek, aki legjobb esetben is azért játssza meg magát, hogy legközelebb is menjek hozzá és még több pénzt ki tudjon belőlem énekelni?


Hogy lehet feldolgozni azt az érzést, hogy bármit értem el az életben, bárki is vagyok, egyenlőségjel kerül közém és egy 50-es, ápolatlan, mosdatlan, hiányos fogazatú, elhízott, alkoholista segédmunkás közé, aki ugyanúgy megkapja ugyanannyi pénzért a szolgáltatást? Ezt nem lenézésből mondom, inkább demotiváló, hogy teljesen hiábavaló volt minden, amit az említett példához képest elértem az életben.



2021. máj. 6. 04:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom kérdező, átérzem a helyzeted, sajnos a társkeresés sokszor ilyen göröngyös még a legjobb tulajdonságokkal rendelkezőeknek is.

De pont ezért nem szabad elkenődni, mert tény, hogy rossz ez így, de ez sajnos senki hibája, még a tied sem!

2021. máj. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Még a rómaiaké sem.


Megint a sírás. A sírók ha rájönnének, hogy ezzel saját magukat pusztítják, akkor rögtön abbahagynák.

2021. máj. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem úgy tűnik, hogy négy fal között éled a napjaid, nincsenek lány barátaid, de valószínűleg fiú sem, tévedek?

Nagyon rosszul gondolkodsz, ha a rengeteg nő közül egyet se találsz alkalmasnak kapcsolatra, miért gondolod, hogy a szép nőknek csak a pénzed kell? Volt már barátnőd? Szüleid mint mondanak?

2021. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat,nàlad jobb pasik is is igénybe veszik a szolgáltatását.
2021. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Te ismered őt?
2021. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiscsávó te a sok pénzed áldozata lettél!

Sokan hülyültek már meg a pénzüktől, a kényszerképzeteiktől, hogy mindenkinek csak az ő pénze kell; nem bízik magában annyira, hogy elhiggye hogy a lelkéért szeretik, mert magában tisztában van azzal, hogy olyan silány a lelkülete, hogy azon nincs mit szeretni...

Nekem sem lettél szimpatikus, és magasról teszek a pénzedre - úgyis elköltöd majd patikára.

2021. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Ingyen punci nincs. Egy nem prosti nőnek is fizetned kell, hogy a barátnőd legyen, ráadásul többet, mint ha prostikhoz járnál. Olyan nő nem létezik, aki önmagadért szeret, erre a nők képtelenek. Ugyanúgy érdekből jönnek össze egy férfival, ahogy a prostik, csak utóbbiak legalább nem hazudják a szemedbe, hogy szerelmesek beléd.
2021. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

a prosti egyfajta szolgaltato.

ha fodraszhoz mesz, sem arra fogsz gondolni, hogy elotted fel oraval az alkesz, zsirosfeju jozsi bacsi hajat vagta le. a prostinal meg aztan baromira nem szamit, mit ertel el az eletben.. ha ezzel nem tudsz megbirkozni, vegyel egy fleshlightot.

2021. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nő nincs....na persze azért van minden nincstelen alkesz mellet egy nő. Érdekből. Hülye.
2021. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#1: Attól, hogy senkinek nem hibája, nekem még nem lesz párom. De már nagyon magányos vagyok.


#2: Éppen konstruktív ötleteket várnék sírás helyett.


#3: Fiúbarátaim vannak, de vagy nekik sincs senkijük, csak jobban viselik, van aki megalkudott egy olyan nő mellett, hogy mindig nekünk panaszkodik, hogy bármelyikünknek odaadná szívesen, mert egy sárkány, meg van kettő, akik teljesen más személyiségek, az egyik egy nagydumás menő arc, a másik meg egy tipikus szépfiú. Előbbi szenvedett, amíg nem nyitottak a teraszok, utóbbi sikeres Tinderen, neki a karantén jobb időszak volt, mint előtte bármikor.


Ezen kívül nem a csajozás köti le az életünket, én személy szerint örülök, minél kevesebbszer kerül szóba, mert nem érzem úgy, hogy nekem milyen rossz egyedül.


Hol írtam, hogy a szép nőknek csak a pénzem kell? Idézd azt a részt.


A szüleimet sosem érdekelte, nem is szívesen beszélnek róla. Teljesen más generáció.


Volt már barátnőm.


#6: Te is a pénzzel jössz. A prostikról volt szó, hogy az a végső mentsváram, hogy újra átélhessem, hogy milyen érzés, ha van barátnőm.

2021. máj. 6. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!