Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a prosti-undort?

Figyelt kérdés

Sosem lesz barátnőm. Ennek nem egy, hanem több oka van.

Akinek külsőre bejövök, annak a személyiségem nem felel meg.

Akinek a személyiségem megfelelne, annak külsőre nem jövök be.


A "hozd ki magadból a maximumot" folyamatban eljutottam odáig, hogy ha ennél tovább mennék, akkor már nem lennék önmagam. Konkrét nőért megtenném, ha ezt várná el tőlem és érzelmileg mellettem állna, de a vaktában lövöldözésnek nem látom értelmét. Olyanokra kell itt gondolni, hogy bizonyos divat szerinti öltözködés, hajbeültetés, szolárium, tetoválások, gyúrás, színezett kontaktlencse.


A "dolgozz a személyiségeden" illetve "legyél toleránsabb" dolgokban is sokat fejlődtem. Ma már nem okoskodom, inkább kussolok. Nem zavarna, ha a párom dohányozna, de egy eladósodott, pénzszóró nővel is toleráns tudnék lenni, ha külön kasszán vagyunk.


Tehát több szempontból is foreveralone kategória vagyok.


Ebben az esetben hogyan lehetne leküzdeni azt a fojtogató érzést, hogy csak a pénzemért kellek egy olyan nőnek, aki legjobb esetben is azért játssza meg magát, hogy legközelebb is menjek hozzá és még több pénzt ki tudjon belőlem énekelni?


Hogy lehet feldolgozni azt az érzést, hogy bármit értem el az életben, bárki is vagyok, egyenlőségjel kerül közém és egy 50-es, ápolatlan, mosdatlan, hiányos fogazatú, elhízott, alkoholista segédmunkás közé, aki ugyanúgy megkapja ugyanannyi pénzért a szolgáltatást? Ezt nem lenézésből mondom, inkább demotiváló, hogy teljesen hiábavaló volt minden, amit az említett példához képest elértem az életben.



2021. máj. 6. 04:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%
inkáb b legyen a csajom a jobb kezem, mint egy prostihoz menjek
2021. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
Még csak meg sem fogja játszani magát. Nyíltan le fog húzni. Unottan várja majd a végét. Ez neked megér 20-25 rongyot?
2021. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

hiába lettem lepontozva. Használd a kezed muci és a pénzt meg 10 perc toszásért tedd félre inkább...


Bár biztosan van olyan fétis, hogy az olyan nők jönnek be, akibe mindenki beleélvez.

2021. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Talán ha nem beszélnél hulyesegeket be magadnak és nem a sült halat varnad hanem tennél is erte akkor lenne csajod!
2021. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
#12 Te se voltál még prostinál. Az igényesebbeknél tényleg megvan a barátnőfíling, és el tudják hitetni, hogy szívesen vannak veled. Lehet róluk beszámolókat is olvasni, így el tudod dönteni, kihez érdemes elmenni. Ráadásul olcsóbb is prostizni, mint egy barátnőt fenntartani.
2021. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

15


szerintem marhára nem szégyellnivaló, hogy nem voltam és em is tervezem lolXXD

2021. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
Az valóban nem szégyellnivaló, de az már inkább, ha olyan dologról alkotsz véleményt, amiről fogalmad sincs.
2021. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező még egy prostinak is unszimpi lenne!

"...nem voltam és em is tervezem..."

Akkor mit vergődsz itt kisgyerek?!

2021. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Az 50-es, ápolatlan, mosdatlan, hiányos fogazatú, elhízott, alkoholista segédmunkások nevében kikérem magamnak a hasonlítgatást. Mi is emberek vagyunk!
2021. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

" Mi is emberek vagyunk!"

Pontosítok: Mi Emberek vagyunk...

2021. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!