Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkkel barátkozásnak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkkel barátkozásnak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám (férfi) gyakorlatilag a cég összes nőjével összebarátkozott, függetlenül attól hogy azoknak van e párjuk, férjük, stb. Instán is állandóan nőkkel látom.


Közös programokat is csinálnak, viszont én nem értem, hogy nem egyedülálló nőkkel mi értelme van barátkozni, ha abból úgysem lesz sem szex sem párkapcsolat.


Ti látjátok az értelmét a dolognak?


Közös programokat én haverokkal csinálok, ha meg nővel akkor az randizás.



2021. máj. 8. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Persze.
2021. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, mit jelent a barát szó?
2021. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

# 2


hogyne tudnám

2021. máj. 8. 19:07
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
A nemétől függetlenül még lehet, hogy kedveli és szívesen tölt vele időt. Tudod ezt nem csak férfiakkal lehet. Ha ő jól kijön velük, miért ne barátkozhatna velük mögöttes szándék nélkül?
2021. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Azt honnan tudod, hogy nem szexel velük?
2021. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Ez olyan, mint azok a készétel konzervek a kamrádban, amiket csak ott tartasz, ha egyszer megéheznél, legyen mihez nyúlnod.
2021. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

# 5


# 6


de ez nem úgy van hogy nők nem szexelnek közeli barátokkal csak úgy???


szerintem majdnem kizárt hogy szexeljenek

2021. máj. 8. 19:19
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Mert a nok is emberek barmilly meglepő ezaltal élményeket, mas nezopontokat, lehetosegeket, tamogatast stb adnak az ember eletehez meg ugy is ha nincs d.gas.


25/F

2021. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Vannak férfi barátaim, pontosan azért a barátaim, amiért a női barátaim és ugyanazokra az alapokra épült a barátságunk. Az illető neme teljesen elhanyagolható barátságok terén.

25/N

2021. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Mert lehet x ev mukva jol fog jonni egyszer..
2021. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!