Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkkel barátkozásnak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkkel barátkozásnak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám (férfi) gyakorlatilag a cég összes nőjével összebarátkozott, függetlenül attól hogy azoknak van e párjuk, férjük, stb. Instán is állandóan nőkkel látom.


Közös programokat is csinálnak, viszont én nem értem, hogy nem egyedülálló nőkkel mi értelme van barátkozni, ha abból úgysem lesz sem szex sem párkapcsolat.


Ti látjátok az értelmét a dolognak?


Közös programokat én haverokkal csinálok, ha meg nővel akkor az randizás.



2021. máj. 8. 19:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Vagy akár a shippelés miatt is. Ha van csaj haverod és kedvel is azaz szívén viseli a sorsod, akkor ha facér vagy beindul a kerítő mechanizmus. Én is kerítettem már fiú barátomnak, és pl. a férjemet is össze akarták hozni egy csapattársával, mert nem tudták, hogy foglalt.


Másfelől meg a pletyka. Ha tudni akarod, hogy mi történik körülötted akkor a csajok tökéletesen tisztában vannak még a nem publikus dolgokkal is. Pl. hogy a kiszemelt csaj most szakított-e a barátjával vagy sem?

2021. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
De ha elég jól néz ki a pasi aztán meg elég jó az ágyban? A barátzónázás egyetlen oka meg a nem megfelelő külső. De a szeretői kapcsolatok sem úgy alakulnak ki, hogy ott a szomszéd házas nő aki tetszik neked aztán csak odaszólsz neki, hogy na gyere. Barátkozás van, meg flört, aztán beenged, főleg akkor, ha van valamekkora probléma. De ez igazából arra hasonlít leginkább amikor tinikorban van néhány srác meg néhány lány akik egymással barátkoznak, meg mennek mindenfelé, de ilyenkor azért dugnak is néha. És külső szemlélőként ilyenkor tényleg úgy tűnik, mintha csak barátkozás lenne.
2021. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy rafinált pali, te meg egy naiv kisgyerek vagy. Vagy dugja őket, vagy fogja. Több nőt is dajkál egyszerre, hogy mjndig kéznél legyen ha kell és a nő egy gyenge pillanatában(mivel akkor is jelen van) már cserkészi is be a lompost.
2021. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, hogy nehéz lesz nem magadból kiindulni, de képzeld el, vannak olyan emberek akik az embert nézik a másikban és nem azt, hogy mi van a lába között. Ha emberileg kedvelik, akkor barátkoznak vele, ha nem, akkor nem, tök mindegy mi az illető neme. Nem mindenki egy primitív, félreszocializálódott gyökér. Durva, mi?
2021. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
Hiába pontoztok le, 2 évtizede ezt csinálom sikerrel.
2021. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

A #11, #12, #13 kommentelők jó indokokat mondtak.


A #13 hozzászólását annyiban erősíteném meg, hogy itt a GYIK-on is vannak olyan történtek, amelyek úgy indulnak, hogy az ellenkező nemű kollégák egyszer csak felfigyeltek egymásra, és a végén egymásba gabalyodtak, annak ellenére, hogy valamelyiknek, vagy akár mindkettőnek volt kapcsolata. Manapság az, hogy valaki kapcsolatban van, nem garancia semmire.

2021. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne barátkozhatna egy férfi nőkkel? A barátság elvekre épül.
2021. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Legjobb barátom férfi több mint 10 éve, munkahelyen ismerkedtünk meg. Ugyanilyen habitusú, minden egyes nővel jóban van, jár velük ide-oda, csomó közös programunk van. Egyiket sem dugja, nem is fűti és nem, nem bzi. :) Egyszerűen ilyen típus, elsősorban az embert látja a nőkben, szeret barátkozni.
2021. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
97%
Én nő vagyok, de nekem is van sok férfi barátom és semmi több nincs/volt köztünk és szingli vagyok. Nem értem, hogy ebben mi a baj, ha ő barátkozik lányokkal? 😀
2021. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Az ember érti, a kutya nem.
2021. máj. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!