Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődött be a kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött be a kolléganőm amióta bevallottam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozunk egy helyen, egy munkafolyamatot viszünk. Nagyon felhőtlen volt köztünk a viszony, reggelente egymás mellett ültünk a buszon, munka közben is számtalanszor jeleket adott felém. Ebédelni is együtt mentünk mindig. Tudtam róla hogy szingli, többször is említette. De múlt pénteken egy eddig sosem felmerülő kérdést tettem neki fel. Próbáltam tapintatos lenni és nem egyből a dolgok közepébe vágni és annyit kérdeztem tőle, hogy szerinte én jól nézek-e ki. A válasza: “szerintem nem nekem kell erre választ adnom, teljesen érdektelen lenne :)” Erre én: “de azért válaszolhatnál”. Ő: “válaszoltam”.


Azóta nem beszél velem, csak indokolt esetekben és látványosan kerül. Minden megszűnt ami volt, csak a kötelező köröket tudja le és inkább a többi kollégával lóg.


30F 28N


2021. máj. 11. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődhetett akár azon is, hogy úgy értette a kérdésedet, mintha te csajozáshoz kérnél tanácsot őtőle. Vagy ahogy az eddigiek írták: vagy voltaképp soha nem tetszettél neki, vagy berágott rád a béna dumád miatt. Kb. ez a három lehetőség van, az eddigi infók alapján mi nem fogjuk tudni eldönteni, hogy melyik.
2021. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#11


Ez akkor működne, ha az elutasítás normális, udvarias hangnemben történne, sokan viszont már félnek kezdeményezni a várhatóan eltúlzott és sértő eltakarítás miatt. Ez mondjuk a világ torzulásának eredménye, meg talán annak, hogy már az én korosztályom is gagyi szappanoperákon nőtt fel, hát még a fiatalabbak. Ők már youtube meg influenszer drámakirályokon és királynőkön.

2021. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

12.-nek.


BÁRHOL lehet, de melóhelyen, kollégával soha!

2021. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#14

Én például tök kellemetlennek érzem, ha valakit vissza kell utasítani. Szerintem nekem rosszabb, mint neki. Sosem vagyok bunkó. Az, hogy ki-hogy viseli a visszautasítást, az már sajnos magánügye. Én csak segíteni akarom a kérdezőt, mert nőként úgy gondolom, hogy nem megnyerő a taktikája. A végeredmény ugyanaz lett, a nő offolta. Nem? Ahelyett, hogy elhívta volna munka után egy kávéra, amire maximum azt mondta volna, hogy bocsi, nem érek rá/nincs kedvem. Lehet érezni a reakción, hogy igaz, vagy terel.


Aki meg bunkó módon utasít el, az szerintem az öntelt pitsa réteg. Akinek meg ilyen nő kell, az igya a levét. Normális nők nem bunkóznak senkivel, ha az nem érdemli ki.

2021. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
#15 gondolom neked valami apácazárda/plébánia a munkahelyed, ahol esélytelen ismerkedni... De normális emberek átlagos munkahelyeken tudod szoktak...
2021. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

16.


Sokszor nem is az a gond, ahogy ez történik, hanem ami utána. Elmondja kb. mindenkinek és másnapra mindenki tud róla, ami... kínos! Nem kicsit kínos.


Nálunk is volt ilyen srác aki viszonylag "sok" kolléganőtől kérdezte ezt a kávézás/randi dolgot (nem mindenkitől és ez több év alatt lett több), de a végére már mindenki rajta nevetett, ő lett a "comic relief" szereplő akinél mindig várható volt, hogy ismerkedni próbál és felsül majd, mert ronda és köpcös.


És van egy másik aki folyamatosan "ismerkedne" egy közvetlen kolléganőjével, de amolyan "barátzóna"(?) jellegű dolog van közöttük és erről is tud mindenki és őt is megmosolyogják, most ő lett "az idétlen hülyegyerek" a témában - ráadásul ő se túl szép. Bár van aki annak szurkol, hogy egyszer összejöjjön nekik, mert egyikük se boldog egyedül.


Ezért rossz ötlet munkahelyen vagy olyan helyen ismerkedni ahol ennek utóélete lehet.

2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves kamasz kérdez ilyet, nem egy 30 éves.. teljesen illúzió romboló az egész. Ha volt is bármi vonzalom a részéről, ezzel a kérdéssel garantáltan szertefoszlott.
2021. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nagyon bénán intezted. Nekem ebből a kerdesből tuti nem az jönne le, hogy bejövök neked.
2021. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

Na, én elég lúzer vagyok ahhoz, hogy már sok ilyen hozzád hasonló béna pasival találkozzak. Szóval szerencséd van, egész pontosan meg tudom neked mondani, mire gondolhatott. Azt gondolja, hogy van barátnőd, vagy legalábbis valaki tetszik neked, aki semmiképpen nem ő. Viszont mivel te bejössz neki, szerette volna, ha az elméletét megerősíted, vagy cáfolod.(Pl.mondhattad volna, "De engem a te véleményed érdekel".) Ezt elk.rtad. Most biztos benne, hogy jól gondolta, van csajod. Azért kerül, mert nem szeretné magát további hiú ábrándokba kergetni.

Amúgy tényleg, van barátnőd? Mert azt nem írtad, csak hogy ő szingli. Amennyiben nincs és akarod ezt a csajt, ezt a 2 dolgot kell benne egyértelműsíteni. De gyorsan, és nem homályos célozgatásokkal, mert azt nem fogja érteni. Ő most pont az ellen dolgozik magában, amit te szeretnél és el is fogja érni, ha nem szeded össze magad. Akár egy másik személy felé fordítja a figyelmét, hogy gyorsabb legyen. Nem fog örökké várni, amíg te töketlenkedsz.

Milliószor egyszerűbb lett volna, ha nem cs.szed el, de már késő. Most próbáld menteni, ha akarod.

2021. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!