Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik anyák is, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik anyák is, hogyan megy így a randizás, szex? Esetleg férfiak, akik anyákkal randiznak, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem tudok elvonatkoztatni a hétköznapi énemtől, aki anya, parancsolgat, undi dolgokat csinál, fegyelmez.. Egyszerűen úgy érzem randik, ismerkedések alatt, hogy megjátszom magam, vagy nem is engem ismernek meg, mintha az anyai viselkedésem szörnyű titok lenne, amit el kell rejtenem, főleg mivel elég távol áll az alap jellememtől, dehát a gyerek nem neveli meg magát.. El sem tudom képzelni, hogy bárki előtt elengedjem magam annyira, hogy rákiabálok a gyerekre, hogy kezdjen már öltözni mert elkésünk.. egy olyan férfi előtt, aki a párom.. vagy mondjuk megeszem a fél szendvicsét, ha meghagyja, vagy mondjuk mosolygok azon, mekkorát pukizott. Idegenekkel ilyen gondom nincs, de valahogy nem fér össze a randizással, párkapcsolattal a fejemben, talán ezért is nem engedem tovább a dolgokat.. Egy apával könnyebb lenne, tudnám, hogy neki is vannak ilyen dolgai, csak olyat nehéz találni a korosztályomban(28-37).


Szóval aki gyermektelen férfival ismerkedett, hogy kezelte ezt a kettős életét? Illetve, aki anyával randizott, észrevett ilyesmit? Mennyire zavaró, meglepő? Szerencsére már nem azt kell takargatnom, hogy kimosom a gyereket a kakiból, mert már nagyobb, de most sokkal erélyesebbnek kell vele lennem, mint régen.


2021. máj. 14. 07:11
1 2
 11/15 anonim válasza:

Az szerintem tök pozitív, hogy nem azt lesed minden percben, hogy mások mit gondolnak és mered fegyelmezni a gyerekedet. Szerintem, mint külső szemlélő az teljesen normális, amiket leírtál. Főleg, ha amúgy normálisan beszélsz a gyerekkel, tehát nem egy folyamatos agresszív, frusztrált kommunikáció vagy a gyerek és te közted. Ezért is szólíthatott le a villamoson, gondolom...

Kicsit túlaggódod a megfelelést a leendő párod iránt, nem akarsz hárpiaként megjelenni előtte. Szerintem...

Bár mondom, leírtak alapján nem is tűnnél annak, csak te gondolod túl.

2021. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Szerintem is rendben van a kérdező a leírtak alapján, csak sajnos én kicsit idősebb vagyok, mint a megjelölt korhatár, amiben keres:)


Kérdező, biztos sikerül majd az ismerkedés, ne agódd túl. Gyerekes apukák közt könnyebben találsz olyat, akiknek az anyaságod normális, nem szégyellni való, sőt.

2021. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Biztosan nem a gyerekemmel való viselkedés miatt szólított meg, hanem mert ritka a vörös hajú, szeplős, vékony korombeli nő, ami a típusa volt, amit meg is dicsért..általában ezért szólítanak meg.


Ja, azt kellene tudatosítanom, hogyha felemelem a hangom, vagy fegyelmezem a gyerekem, meg anyáskodok, vagy nevetek azon, hogy a gyerekem túrja az orrát vagy pukizik vagy tetvetlenítem és elviccelem ezeket, még lehetek vonzó. Dehát ez nehéz, mert szerintem egy parancsolgatós, undi dolgokkal foglalkozó nő nem túl vonzó. Nyilván a gond velem van, mert a világon férfiak milliói szeretnek és fekszenek le undi dolgokat tevő és parancsolgatós nőkkel, sőt, sokan még olyanokat is szeretnek, akik valami szélsőséges dolgot tettek, mondjuk káromkodnak, megütik a gyereket vagy ilyesmi. Szóval összekapom magam kicsit, aztán majd ha valaki közli, hogy nem akar velem tovább ismerkedni, mert fél tőlem a parancsolgatás miatt, vagy nem tud vonzódni hozzám, miután vizeletmintát gyűjtöttem a gyerektől, majd megírom, hátha jobban érzem magam tőle.

2021. máj. 17. 09:21
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Itt van a kutya elásva

*férfi oldalról milyen, ha látod a védelmezni vágyott nálad törékenyebb, szeretett személyt "hatalmi helyzetben" *


Te nem egy egyenlő kapcsolatra vágysz, amiben egyenrangú és életképes társa vagy a partnernek, hanem az életképtelen királylány akarsz lenni akit meg kell menteni. Hát ebbe a félfogyatékos nőideálba tényleg nem fér bele egy olyan oldal, amiben épeszű nő és felelősségteljes anya vagy.

2021. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van.
2021. máj. 17. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!