Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek a nőknek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek, akkor inkább plasztikai műtétet csináltassak vagy a gazdagságot célozzam meg?

Figyelt kérdés
Szerintem már minden tőlem telhetőt megtettem amit csak tudtam saját erőből, hogy javítsak a kinézetemen. Kigyúrtam magam(szálkásra de nem extrém), kipróbáltam más hajstílust és ruhát, de így sem tetszek olyan nőnek akit kicsit is vonzónak találok. Persze nem várom el, hogy olyan legyen velem akinek én nem tetszem, ezért gondoltam hogy akkor átszabatom az arcomat. Vagy inkább az aranyásókra hajtsak? Bár mire meggazdagodok már minimum középkorú leszek és az is elég rossz érzés amikor a pénzedért szeretnek, de talán jobb mintha egyáltalán nem. A környezetem szerint nincs baj a személyiségemmel.
2021. máj. 18. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Plasztika
Gazdagság
25 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem agyátültetéssel próbálkozz inkább.
2021. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Bolond vagy, egész életedet arra aldozod hogy a nőknek kelljel.


Hasznosabb dolog nincs ?

2021. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

Időpocsékolás.


Menj dolgozz menhelyen. Legyen hasznos az életed. Segíts aki csak tudsz. A nőket meg felejtsd el.

2021. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagodj meg, azt legalább egyedül is tudod élvezni ha sikerül, a plasztikát megbánnád idővel.
2021. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Gazdagság, aztán plasztikai műtét, ha az sem jön be. Meg mellette sok önfejlesztés, női viselkedésismeret, ilyenek.
2021. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
De am meg a nő kb. egy kábítószer, ami húz, vonz magához. Az is jó ötlet, annak aki bevállalja, hogy teljesen lemond róla. Ha egy nagyon erős húzóerőről mondasz le és kontrollod van fölötte, mentálisan megerősödsz.
2021. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Öhmmm...szerintem elég lenne na normalis lennél..
2021. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mit szabatnál át az arcodon?
2021. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Aki szerint nem vagyok normális az meg tudná mondani, hogy miért nem? Én igazán szeretném megérteni ezeknek az embereknek az álláspontját, de ez így csak sértegetés és nem érv.
2021. máj. 18. 20:36
 10/27 anonim ***** válasza:
nem olyan egyszerű igazán meggazdagodni sajnos.
2021. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!