Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek a nőknek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek, akkor inkább plasztikai műtétet csináltassak vagy a gazdagságot célozzam meg?

Figyelt kérdés
Szerintem már minden tőlem telhetőt megtettem amit csak tudtam saját erőből, hogy javítsak a kinézetemen. Kigyúrtam magam(szálkásra de nem extrém), kipróbáltam más hajstílust és ruhát, de így sem tetszek olyan nőnek akit kicsit is vonzónak találok. Persze nem várom el, hogy olyan legyen velem akinek én nem tetszem, ezért gondoltam hogy akkor átszabatom az arcomat. Vagy inkább az aranyásókra hajtsak? Bár mire meggazdagodok már minimum középkorú leszek és az is elég rossz érzés amikor a pénzedért szeretnek, de talán jobb mintha egyáltalán nem. A környezetem szerint nincs baj a személyiségemmel.
2021. máj. 18. 19:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
20 a te sajat eletkeddel foglalkozz..f.szt erdekel Elon Musk hogy csajozott be..eddig csak a kifogast meg picsogast hallottunk toled..
2021. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ezeket érveknek hívják jobb helyeken bár az utolsó válaszodból is látszik, hogy te nem vagy képes erre. Én hoztam egy példát arra, hogy mit jelent az ha gazdag vagy és erre te egy érzelmekkel teli választ adtál egy racionális helyett.
2021. máj. 18. 22:46
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Mert hisztizel azett nem adtam racionalis valaszt. Csak nem veszed eszre. De az hogy Elon velhetoen penzzel csajozott rajtad nem segit, mert nem hiszem hogy annyira penzes leszel.
2021. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kezdj el lottózni, hátha bejön, aztán meg csajozhatsz. 🤣
2021. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Remélem nem gondolod, hogy 1:44milló esélyre alapozok bármit is (5ös lottó esetén). Ha tudod mi az a várható érték még ki is tudod számolni, hogy átlagosan mennyit veszítesz minden egyes szelvénnyel.
2021. máj. 19. 00:03
 26/27 anonim ***** válasza:

Annyira szomorú az, hogy a férfiak látnak néhány esetet, amikor a nő egy aranyásó, és ezért a gazdag pasit választja, majd azt hiszik hogy ez a normális és minden nő ilyen.

Számít a pénz, nyilván, nem tagadom. De hidd el, a legtöbbünknek az is bőven elég, ha egy átlagos, kielégítő életszínvonalon élsz. Nem kell 6 ház és 100 millió a bankszámlán. ( Nyilván ha van nem hátrány, de nem a vaskos pénztárcádba fog beleszeretni egy normális nő sem).

Egyébként halkan megjegyzem, hogy az egyetemen én is visszautasítottam a férjemet, mert kis éretlen kölyök volt még. Aztán évekkel később első látásra beleszerettem egy bulin ;)

2021. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

Elon Musk se véletlenül csinált hajbeületetést. Tudta, hogy a jobb kinézetet nincs az a gazdagság, ami ellensúlyozza, különösen a mai világban.


A pénz nem számít, egyedül a kinézet fontos. Ne hagyd, hogy mások becsapjanak.

2021. máj. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!