Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek a nőknek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek, akkor inkább plasztikai műtétet csináltassak vagy a gazdagságot célozzam meg?

Figyelt kérdés
Szerintem már minden tőlem telhetőt megtettem amit csak tudtam saját erőből, hogy javítsak a kinézetemen. Kigyúrtam magam(szálkásra de nem extrém), kipróbáltam más hajstílust és ruhát, de így sem tetszek olyan nőnek akit kicsit is vonzónak találok. Persze nem várom el, hogy olyan legyen velem akinek én nem tetszem, ezért gondoltam hogy akkor átszabatom az arcomat. Vagy inkább az aranyásókra hajtsak? Bár mire meggazdagodok már minimum középkorú leszek és az is elég rossz érzés amikor a pénzedért szeretnek, de talán jobb mintha egyáltalán nem. A környezetem szerint nincs baj a személyiségemmel.
2021. máj. 18. 19:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
9. Van akinek nehéz abba belegondolni hogy milyen egyedül leélni 30-40évet.
2021. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

Találj olyan munkát amiben örömödet leled és van is benne pénz.

Ha ez megvan akkor kezdjél gyűjtögetni saját lakásra.

A nő témát enged el pár évre 30 fölött majd elkezd nőni az értéked.

Addig is kitartást. :)

2021. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne, ha a személységeden csiszolnál valamit? Hiába vagy adonisz, gazdag, maximum pár évre találsz barátnőt. Ha hosszabb távra keresel, akkor inkább a személységeden kell változtatni.
2021. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ha nem tartanak vonzónak akkor fölösleges a személyiségről beszélni, mivel meg se akarnak ismerni. Ha példát is akarsz akkor tudok rá hozni. A romantikus filmekben a jóképű Ryan Gosling-ot emlegetik és nem a nagyon okos Albert Einstein-t.
2021. máj. 18. 21:33
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

Ryan Gosling cSúnya mint a bűn


Albert Einsteinről pedig mindenki csak öreg képet látott, úgy nehéz nyáladdzani rá

2021. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen az utolsó válaszoddal bebizonyítottad, hogy a kinézete számít mivel öreg ezért már nem néz ki jól és nem lehet rá nyáladzani. Hol van itt a személyiség?
2021. máj. 18. 21:44
 17/27 anonim ***** válasza:
68%

14!

Hogyha valakit megismerek, és megkedvelek akkor nem számít hogy néz ki. Nyilván itt most nem a nagyon extrém csúnya emberekre gondolok.

Munkahelyeden, baráti körödben próbáltál már ismerkedni.

2021. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%
9, normalisan viselkedj azt jelenti. Nem kell ez a menőgyerek akarok lenni erolkodes es maris szimpibb lennel. Nem a kulsore kene ramenni ennyire hanem talan a belso ertekeiddel kellend foglalkozni. Meg ha nem az elerhetetlen diszpuncikat akarnad felszedni az is segitene. Mert igy nem NŐt fogsz kifogni, hanem egy hancurbabat maximum. Aranyaso meg ilyenek..ugyan mar..te sem gondolod komolyan hogy azok normalis parnak valok..
2021. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%
14, ha legalabb atlag kinezeted van( azaz nem vagy extrem ronda) es allitasod szerint ki vagy sportolva, akkor elhiheted hogy nem a kulsoddel van baj. A film meg film, a valosagban senki sem Scarlett Johansson , sőt a valosagban meg Scarlett Johansson se ugy nez ki mint a filmbeli S.J...szoval ezt hagyd mar...
2021. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Elon Musk és az első felségének a története fent van az interneten. Összegezve arról szól, hogy az egyetem alatt tetszett neki a csaj, de ő visszautasította Elon-t. Majd pár év múlva amikor gazdag lett ismét bepróbálkozott nála és hozzáment feleségül. Hát szerintem Elon megüti az átlagos szintet mégse kellett neki. Biztosan akkora személyiség fejlődésen ment keresztül, hogy így már tetszett a csajnak :)
2021. máj. 18. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!