Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha egy fiúnak nincsenek párkapcsolati tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Max hány évesen fiúnak lennél az első barátnője?
2021. máj. 21. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekem eddig elég sok hátrány származott ebből

19/F

2021. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Egy pasinak sem lennék az első barátnője már ilyen idősen

28/N

2021. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem mindegy, miért nem volt eddig, és milyen tapasztalatai vannak lányokkal.

De 21 évesen még azt mondom, hogy oké, 21-23 éves srác még jöhet így, ha amúgy rendben van és normális, és nem csak "na végre egy csaj" leszek neki, szamár a ló helyett. Meg nem jön rá a kiélési vágy meg ilyenek, hanem képes komoly kapcsolatban gondolkozni. De azt látom, hogy ez a korosztály még kevésbé gondolkozik ebben, illetve az első párkapcsolat gyakran csak felfedező és nem lesz hosszú életű. Legalábbis nekem így történt, amivel semmi baj sincs, csak én már nem erre vágyom.

De ezért mondom, ha ezek stimmelnek és minden rendben, akkor nem kizáró tényező. Szerencsére van sok kivétel is a fentiek alól: életre szóló tinikapcsolatok, komoly gondolkodású 20-asok. (Mármint komolyan képes tervezni, nem úgy komoly, hogy zárkózott és nincs élete)

2021. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. na végre egy csaj
2021. máj. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hátrány, ha elmondod a lánynak.
2021. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!