Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint a hivatásos ugyanaz, mint egy alkalmi vagy szexkapcsolat, az tudna választ adni a következőre?

Figyelt kérdés

Hol lehet találni olyan nőt, akivel a következő forgatókönyv szerint történnek a dolgok (az egyes elemei két ember közös megegyezését takarják, így igény szerint szabadon módosíthatók):


Megbeszélitek a találkozót, amikor aznap mindketten ráértek. Nem úgy zajlik a dolog, mint egy flegma időpontfoglalás.


Találkoztok valami olyan elfoglaltság közben, amit mindketten kedveltek, egy séta, egy kisebb kirándulás, egy kávézó, bármi.


Simogatjátok egymást, csókolóztok, mintha egy szerelmespár lennétek. Teljesen hétköznapi dolgokról beszélgettek, nem érzitek muszájnak olyan kérdések feltevését, ami negatív érzéseket kelt a másikban, miközben teljesen hétköznapi kérdésnek szántad (például rossz a kapcsolata a családjával), minden teljesen spontán történik, élvezitek a pillanatot, a közös pontokat keresitek, nem egy listának akarjátok megfeleltetni a másikat.


Utána felmentek valamelyiktek lakására, bontotok egy üveg bort vagy amit szerettek, folytatjátok a simogatást és csokolózást, esetleg esztek még valamit, majd mikor mindketten úgy érzitek, az ágyban köttök ki. Ott pedig szintén minden spontán történik.


Utána megnézhettek egy filmet, esetleg még megismételhetitek párszor, amíg reggel nem lesz vagy el nem fárad valamelyiktek.


Majd ébredés után (ha az egyiknek vagy mindkettőnek nem kell rohannia dolgozni reggel) szintén csókok, simogatás, kávé, reggeli, majd búcsú az alapján, hogy van-e valamelyik félnek valami elintéznivaló dolga.


Ezek után megbeszélni a következő találkozó helyszínét, időpontját, pont mint a leírásom elején, ami mindkét félnek megfelel.



2021. máj. 25. 16:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jól látjátok, én erre vágyom és ehhez szeretnék egy olyan nőt, aki szintén erre vágyik. Őszintén, szívből erre vágyik.


Ez az, amin nem segít semmilyen fizetős lány és az Isten pénze sem.

2021. máj. 25. 19:02
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy egyszerű szexkapcsolat, annyival bonyolítva, hogy érdemes független partnernek lennie, ha azt is szeretnéd, hogy ott aludjon, nem nehéz, rengetegen vannak, akik nem akarnak ennél többet.

Az még mindig nem világos, hogy miért akarod üzleti alapokra helyezni..

2021. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"nem nehéz, rengetegen vannak, akik nem akarnak ennél többet."


Akkor mutathatna nekem valaki egyet abból a rengetegből. Mert én mindig olyanokba botlok bele, akik komoly párkapcsolatot szeretnének.

2021. máj. 25. 20:13
 14/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a kettő azért ugyanaz, mert érzelem nélkül nincs szex. Szóval az, hogy pénz vagy simisumi van, tök mindegy.
2021. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy hasonló nőm, de még csak program sincs, csak megbeszéljük, mikor jön és kész. Csak ő jön át, tiszta kényelem.
2021. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Én nő vagyok, régóta ilyen kapcsolatban. Nálunk az ott alvás kizárt.
2021. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, az vagy kapcsolat, vagy színjáték, vagy az egyik többet akar.

Én nem vagyok az egyéjszakások híve, de leírom a nézőpontomat.

Na most ilyenbe belemennék, ha érdekelne a pasi. Akkor nyilván randizunk, majd felmegyünk lakásra, kaja, bor, aztán ahogy alakul az este. Utána megbeszéljük a következő randit.

Másik lehetőség, hogy a nő ugyanígy gondolja ahogy leírtam az első pontban, de a férfinek ez tényleg csak szex. A vége az lesz, hogy a nő átverve érzi magát, megbántódik és vége a dolognak.

Harmadik pedig az, hogy a nő meghallgatja, mit akar a férfi és belemegy egy színjátékba. Ha belegondolsz, akkor jó drága lenne, mert ez egy egész napos/éjszakás/reggeles program, ezidőalatt pedig nem fogadhat senki mást.

2021. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ilyenre vagysz kerdezo. Nincs felelosseg, megkapod a masik energiait es meg penzbe sem kerul. Tehat neked az osszes igenyed ki van elegitve. A masik meg igy jart. Amit te adni tudsz viszonzasul az micsoda? A farkad keves lesz, erzelmeket az eletedben nem tudtal kozvetiteni, penzed meg nincs. Valami hulye filmet forgatsz a fejedben es keresed hozza a statisztat. Nincs ilyen, soha nem is fogsz talalni. De szexhez 2 perc alatt hozzajuthatsz, ha van egy telefonod. Arra azert csak futja, nem?
2021. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18: Az az igényem, hogy találjak egy olyan nőt, akinek szintén ez az igénye. Úgy hívják a dolgot, hogy két ember igényeinek találkozása. Más néven win-win szituáció, amikor mindkét félnek kielégülnek a vágyai.


Csak a megfelelő partnert kell hozzá megtalálni.


Egyébként meg éppen túlteng bennem a felelősségérzet, mert olyan nő most is lehetne, akinek csak annyit kellene a szemébe hazudnom, hogy 2 éven belül én is szeretnék gyereket. Olyan is lehetne, aki csak pénzt gyűjteni van Budapesten és legkésőbb 5 év múlva vidéken, egy családi házban képzeli el az életét. De még olyan is, aki külsőre akár szépségkirálynő lehetne, de van egy 5 éves gyereke, ha eljátszanám, hogy kedvelem a gyereket és a gyerek is elfogadna, akkor bármikor lehetne vele is valami.


De ezekhez nincs gyomrom, mert van bennem gerinc, van bennem tartás. Tudom mi az, amit hosszútávon várok az élettől és azt is, hogy sem 5, sem 10, de még 20 év múlva sem fogom megbánni, hogy a saját vágyaim szerint és nem a társadalom által rám erőltetett elvárásoknak megfelelve éltem az életemet.


És kitartok akkor is, ha nekem emiatt 100x nehezebb a megfelelő társat megtalálnom, akivel egyeznek a vágyaink.

2021. máj. 26. 13:50
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálsz Tinderre, jelzed, hogy szexkapcsolatot keresel. Ha a külsőd rendben van, akkor fogsz találni partnert.
2021. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!