Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy átlagos lányok jó pasikkal járnak, viszont átlagos fiúk meg csak csúnyább lányokkal?

Figyelt kérdés
A lányok többet gondolnak magukról?
2021. máj. 29. 19:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés a szokásos értelmetlen provokáció, de ha továbbhaladunk, akkor két csoport marad a ronda férfiak és a nagyon szép nők. Mivel a többieket kilőtted, így ők egymásnak maradtak. Ronda férfiként ez nagyon jó hír nekem :D


(Kéretik nem komolyan venni, de "hülye kérdésre - hülye válasz")

2021. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
A jó nők egy komoly része egyedül van gőgből / mert így bármit megtehet vagy szimplán Dubajozik / Borkaizik.
2021. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Átlagost írtam, például magas férfi de nem olyan helyes arccal.
2021. máj. 29. 19:28
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
Mert a nők megtehetik. Az elhízott landwhale -eket leszámítva Tinderen olyan pasit találnak, amilyet akarnak.
2021. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De mondjuk azt se értem hogy egy fullos pasi hogy jöhet össze átlagos csajjal.
2021. máj. 29. 19:34
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha valóban így lenne, akkor ez matematikailag akkor állna össze, ha sokkal több lenne a jól kinéző srác, mint a szép lány.


A valóságban meg kifejezetten sok szép lányt láttam már átlagos sráccal, meg mindenféle más kombinációt is azokon kívül, amiket te írtál.

2021. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
5: Ez úgy lehetséges, hogy nincs más lehetősége. Inkább összejön egy csúnyább lánnyal, minthogy egyedül legyen.
2021. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz mindnekinek.
2021. máj. 29. 19:38
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
OMG
2021. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

"De mondjuk azt se értem hogy egy fullos pasi hogy jöhet össze átlagos csajjal."


Egyrészt az, aki a te szemedben átlagos külsőre, nem biztos, hogy más férfinak is az. Másrészt van, aki többet lát meg egy másik emberben, mint a külső.

2021. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!