Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy átlagos lányok jó pasikkal járnak, viszont átlagos fiúk meg csak csúnyább lányokkal?

Figyelt kérdés
A lányok többet gondolnak magukról?
2021. máj. 29. 19:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%

Azt leszámítva, hogy a kérdés önmagában egy hazugság, tovább árnyalja a képet, hogy kinek mi az átlagos, vagy a szép. Azon kívül arról se feledkezzünk meg, hogy az a nő (vagy férfi) aki talál az igényeinek megfelelő pasit (vagy nőt)aki összejön vele, nem képzel többet magáról, hiszen reális volt az elvárása.


Én világ életemben átlagos nő voltam, és nem voltam kövér, mégsem álltak soha sorban előttem a pasik, sőt. Szinte csak a lúzerek. Ha már egy átlagos/ elég jó pasi érdeklődött, tudtam hogy nős. Most mondhatod, hogy biztos azért mert csúnya vagyok. De nem. Szép sem vagyok, mondom, hogy átlagos. Képzelj el egy ápolt, művelt, kedves, csinos nőt, akinek a természete sem rossz, hiszen sok barátja van, akik megbíznak benne, a munkahelyén értékelik, a családja oda van érte. És mégis nehezen ment normális, átlagos pasit találni. Jó pasik tömött sora? Olyat soha nem láttam.

Mondjuk most már nem is érdekel, nem vagyok már fiatal, rég elmúltam negyven. Viszont van tapasztalatom, szétnézek az életben és nagyon nem azt látom, amit te írsz. Van olyan is, igen, meg az ellenkezője is, de legtöbbször össze illő párokat látok magam körül.

2021. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21-es persze, van ellenpélda is. De amúgy egy kérdés hogy lehet hazugság? Ezt kifejtenéd? Például megkérdezem, hogy az ég zöld? Ez egy kérdés, de nem lehet hazugság.
2021. máj. 30. 10:50
 23/28 anonim ***** válasza:
62%

Az a kérdés, hogy az ég vajon zöld-e, eldöntendő kérdés, tehát lehet rá válaszolni igennel és nemmel, és érvelni. Ezzel a kérdéssel nem állítottál semmit.

De amit te írtál, az nem eldöntendő kérdés. Te állítottál valamit és megkérdezted, hogy miért van ez. De ez a jelenség nem általános igazság, van rá példa is és ellen példa is, innentől kezdve nincs mi mellett vagy ellen érvelni. A csúsztatós kérdések manipulatív jellemre utalnak.

2021. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
nem akarok senkit manipulálni, de amint látod a válaszokból, nem csak én látom ezt a jelenséget.
2021. máj. 30. 11:33
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Amint látod a válaszokból, nem csak én látom ennek a jelenségnek az ellenkezőjét is.

Ha arra nincs intelligenciád továbbá, hogy a szépség relatív és nem tudod elhinni, hogy a sportos csávónak esetleg tetszik a mellette tipegő dundi csaj, vagy a másiknak a nem túl szép arcú nő aki mellette mondjuk hihetetlenül intelligens, humoros és jó beszélgetőpartner, és őt VÁLASZTOTTA a szebb de butább nők helyett....


Tudod, mi van? Hogy az emberek veled ellentétben nem csak a külső alapján válogatnak. Durva, mi? Ha csak a külső érdekelne, olyan pasikkal dughatnék, amilyenekkel nem szégyellek. A társkeresőn rám írnak 190+ magas pasik, fiatal kigyúrt srácok. De mivel én komoly kapcsolatot keresek negyven fölött, egy közepesen magas, elvált apuka az álmaim netovábbja, csak legyen művelt meg intelligens. Azt hiszed, találok ilyet? Nem. Kigyúrt pasi lenne, meg nálam fiatalabb is. Hát ilyen az élet.

2021. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
25-ös nyilván a kérdés a 20on évesekre vonatkozik. 40 fölött nyilván nem számít a kinézet annyira. És de, a 20on évesek a külső alapján választanak. Az átlagos pasiknak esélyt se adnak, hogy megismerjék a belsőjüket.
2021. máj. 30. 12:24
 27/28 A kérdező kommentje:
14-es adta a jó képletet
2021. máj. 30. 12:25
 28/28 anonim ***** válasza:
43%
Elég sok huszonévest ismerek, úgyhogy ez nem álla meg a helyét. De nem vitatkozom tovább, mert észérvekkel nálad úgysem megyek semmire. További szép napot, jó nőgyűlöletet (a lányok többet gondolnak magukról? Hát persze....)
2021. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!