Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül maradok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok ilyen mentalitással?

Figyelt kérdés

Én a "szerelem első látásra" érzést keresem. Ami persze nem szerelem, hanem egy megmagyarázhatatlan, nagyon erős vonzódás, amit kizárólag a másiknak az arca vált ki belőlem. Viszont ennek nagyon kevés nő "felelt" eddig meg. Elkezdtem tinderezni, hátha majd ott. 2 hónap, 150 match van a hátam mögött és 2 ilyen lányhoz volt szerencsém. Abból az egyiknek nem kellettem, és a hogy látom a másiknál is ez lesz a sorsom.

Meddig érdemes keresnem a számomra igazit? Elégedjek meg valakivel, akivel nincs meg ez a nagyon erős fellángolás? Attól félek, hogy ilyen esetben a szerelem teljesen kimaradna. Idővel megszeretem, de nem lennék szerelmes. Volt már rá példa.


24f


2021. máj. 30. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es az teljesen rendben van amit írsz, hiszen kell a vonzódás egy kapcsolatban.

Viszont a kérdező nem ad esélyt személyes találkozóra, kép alapján akarja ezt eldönteni. Kép alapján max szimpatikus lehet valaki, de a vonzódást csak a személyes találkozón fog kiderülni. Nekem az jött le a kérdésből, hogy ő csak kép alapján dönti el, személyes találkozóra esélyt se ad.? Nem tudom. Nekem ez fura. :-D Neten nagyon nehéz eldönteni ezt a plusz dolgot.

Én is jártam úgy, hogy tök jókat beszéltem az illetővel interneten, és személyesen már minden más volt...konkrétan beszélni alig tudott az illető, én nyomtam a dumát folyamatosan. Ez van :-D

2021. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen
2021. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem adok esélyt, de túl sokszor vártam már a pluszt élőben, de nem jött. Jól elvoltunk, okés volt külsőre, de nem volt meg a kémia. Most az egyik ilyen lányon azt látom, hogy nagyon odáig van értem, én pedig próbálom finoman megfogalmazni, hogy ebből nem lesz semmi. Belefáradtam, az 5. randin vagyok túl az elmúlt 1,5 hónapból. Ezért próbálok kialakítani előszűrőt, mert eddig nálam utólag sosem alakult ki vonzalom.
2021. máj. 30. 12:42
 14/16 anonim ***** válasza:

És kép alapján hogy alakul ki vonzalom? Rengetegszer volt, hogy szimpatikus volt neten az illető már már túlzottan is, de élőben meg abszolút semmit se éreztem, több találkozó után sem.Ez van a netes ismerkedés már csak ilyen.

Neked lehet élőben jobb lenne ismerkedned, mint neten.

2021. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te konkrétan nő vagy :D
2021. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne keresd az ilyet, kedves Kérdező (ha még nem találtad meg szűk 1 év alatt), mert a fellángolások nagyjából 3 hónapig tartanak! Az én életemben két ilyen nagyon erős fellángolás volt, csak nem az arc, hanem az erős kisugárzás miatt. Illetve van egy lány ismerősöm is, akinek az exe szintén ilyen erős fellángolásban volt, de az is pontosan 3 hónapig tartott a srác részéről. És nálam is pontosan 3 hónapig tartott mindkét lánynál.

Ennyit tudok felhozni ellenérvnek. A szerelem, az egy más dolog. De ezt te is leírtad, helyesen. Bár nem ismerlek, de az írásodból lejön, hogy intelligens vagy, szóval ne add fel, az esély mindig ott lesz, de ha egy tanácsot megfogadsz, ne bízz a fellángolásban, mert az nem tartós. Ez alól egy kivétel, ha nem is akarsz tartós kapcsolatot az életedbe.

2022. máj. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!