Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A demiszexualitás a polkorrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A demiszexualitás a polkorrekt kifejezés arra vonatkozóan, ha valaki jó partit akar fogni magának (aminek megismeréséhez idő kell)?

Figyelt kérdés

És ezért van sokkal több nő, aki annak tartja magát, mert ez számukra egy ultra-előnyös pozíció, hiszen ezen fogalom mögé bújva hosszan randiznak, kiismerik a másikat és ha nem szólják el magukat idő közben valamivel, akkor akár még hihető is a dolog. Közben meg a folyamat alatt egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap, de ezt nem mondhatja ki, mert akkor az van, hogy a nő társasága nem elég neki és "csak" dugni akar, közben meg a tükör ugyanúgy visszafordítható, hogy ha a férfi társaságát élvezi a nő, akkor a farkát miért nem.


És ahogy egy gyereket akaró nő is rossz néven veszi, ha rabolják az idejét, mert ketyeg a biológiai óra, a férfi esetében ez ugyanígy van, ő is rossz néven veszi, ha hosszú időt pazarol olyanra, aki nem megtagadna a szexualitást.


Meg ott vannak még a látens aszexuális nők, akik házimunkaként élik meg a szexet, ezzel tönkretéve a férfi lelkét, aki nem érti, hogy miért nem élvezi a nő a szexet, mikor ő mindent megtesz neki.


Gondolom a nők ezt névtelen oldalon sem fogják bevallani, de azért teszek egy próbát, hátha.



2021. jún. 1. 16:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
De te mit nem értesz azon, hogy egy szexkapcsolathoz is kell egyfajta bizalom? Az sem jön csak úgy magától, kell valamilyen szinten kötődni a másikhoz. Lehet neked nem kellenek távlati tervek, te bajod. De a legtöbb nőnél ez nem így megy. Ha Béla is szeret kirándulni, nevetni, családot szeretne, akkor majd dugok orrba-szájba Bélával. Lehet, hogy 3 év után szétmegyünk, de abban a 3 évben akkor is tiszta szívből fekszem le vele.
2021. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

#14

Az utcán tájképet festett és muszáj volt megszólítanom. Amúgy Prágában történt az eset.

2021. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

4: "hogy a nők nagy része akkor élvezi a szexet, ha szereti a másikat? "

És ennek minek külön cimke? Miért nem simán heteroszexuális nő? Szerintem ez lenne a normális. Ehelyett lassan már nucleoszexuális meg ilyen-olyan szexuális akar lenni mindenki, cimkézik magukat összevissza :D

2021. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

4es, miért baj, hogy léteznek ilyen kifejezések?

az ember már csak ilyen, szereti bekategorizálni magát

2021. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi köze az okfejtegetésednek a demiszexuálisokhoz. Aki demiszexuális képtelen érzelem nélkül intimitásra. Miért kell ezt kiforgatni hogy érdekből ilyenek, mert csapolgatni akarjak a masik pénzét. Nem, nem érdekből hanem azért mert természetből ilyenek. Én is demiszexuális vagyok és eszembe nem jutna ilyen baromság amiket itt te okfejtegettél. Nem is olvastam el mindet csak az elejét de az is bőven elég volt mert ránk nézve sértő. Elolvastam ekkora nagy baromságot írni úgy hogy lelkekbe tiporsz ismeretlenül őszintén nagyon necces és taszító és sértő. Bántó is.
2021. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

"A jó szexnek a kölcsönös vonzalomhoz van köze, ezt pedig a másik megismerésével legtöbbször csak rontani lehet."

Aha... Annak, hogy mennyire dug durván, annak, hogy mennyire hosszú a farka és rövid az én hüvelyem és ezt ő figyelembe veszi-e, hogy mennyire igyekszik az előjátékot jól és hosszan csinálni, tehát a nőt felkészíteni a behatolásra, hogy mennyire találja el a g pontom, illetve az erogén zónáim, ahhoz a jó szexnek semmi köze. Csak az számít, hogy a kezdeti vonzalom meglegyen. Értem én. Tényleg fölösleges a másikat megismerni, sokkal jobb durr bele Balázs módon egyből, mint a nyulak.

2021. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem simán heteroszexuális nő?"


Mert nem az. Nem értek egyet, szerintem nem a nők nagy százaléka demiszexuális. Ez pl. remekül megmutatkozik a 10-es besorolásban. Demiszexuálisként nem tudok embereket bekategorizálni külső szerint, mert a külsőt "nem látom" a belső nélkül.


Olyan, mintha eléd raknának egy csomó jól kinéző kaját, hogy íz szerint kategorizáld, de ne kóstold meg.

2021. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

#26: Igen, pontosan, ezekhez köze van, de kiforgatod és terelsz, mert az előző válaszodban nem ilyesmiket írtál, hanem komoly kapcsolatban releváns dolgokat, amiknek a szexhez nem sok köze van.


A másik meg, hogy vonzalom nélkül el se jutsz idáig, mert aki nem mozgat meg benned SZEXUÁLISAN semmit, ha ránézel a testére, a fejére, az lehet a világ legjobb káma-sutra szexmestere, maximum olyan kontextusban lehet köztetek aktus, ha te fizetős lány vagy, ő meg kuncsaft, akkor viszont azért nem fogod élvezni, mert eleve be vagy drogozva és gondolatban elvonatkoztatsz tőle, akár egy vibrátort is odaképzelhetnél.


Aki viszont bejön nagyon a nőnek, ott egy szexre mindenképp sor kerül, legyen bármennyire béna vagy durva a férfi az ágyban.

2021. jún. 2. 01:06
 29/34 A kérdező kommentje:

#27: Szóval nálad egy kategóriában versenyez mondjuk Ryan Gosling, Jason Momoa, Ian Somerhalder, Jack Black és Michael Cera.


És ha az első 3 bunkó, tahó, stb. a második kettőről meg kiderül, hogy mennyire összepasszol a SZEMÉLYISÉGETEK, akkor a szemedben ők feljebb kerülnek a skálán, ugyanis belső nélkül egyáltalán nincs külső skála, de mivel az első 3 személyisége rossz, a második kettőé pedig jó, így megfordul a piramis és ők lesznek a sármos pasik, a többiek meg a "csúnya" pasik.


A béták álma lehetsz, aki ezt elhiszi neked.

2021. jún. 2. 01:12
 30/34 anonim ***** válasza:

"A másik meg, hogy vonzalom nélkül el se jutsz idáig, mert aki nem mozgat meg benned SZEXUÁLISAN semmit"

Megint tévedsz. A párom mikor találkoztunk olyan semleges volt nekem, mint egy asztal. Viszont 24 órát össze voltunk zárva egy buszban egy utazás során és rajta kívül csak egy emberrel sikerült érdemben ellenem, szóval elég sok időt együtt töltöttünk, beszélgettünk, segített ebben-abban, szórakoztattuk egymást. Az út végére már érdekelt, de még így is eltelt pár hónap amíg eljutottunk a szexig, mert bár ott már felkeltette az érdeklődésem, idő kellett a bizalom kialakulásához. 7 éve együtt vagyunk. De ettől függetlenül az első pillanatban egyáltalán nem fogott meg.

"Igen, pontosan, ezekhez köze van, de kiforgatod és terelsz, mert az előző válaszodban nem"

Nem tudom melyik választ titulálod az enyémnek. Mindenesetre, nálam a vonzalom nem elsősorban külső alapú. Persze, vannak kizáró tényezők, de nagyon tág a határ, mert a kisugárzása, viselkedése indít be bennem dolgokat nem a teste és a feje. Ha tetszik, ha vonz amit a jelleméből látok, akkor vonzó lesz.

Soha nem rajongtam színészekért sem, ellenben adott szerepben nagyon vonzónak találok eléggé ellentétes külsejű embereket is.

Ebből látszik, hogy nem érted miről írunk oldalak óta.

2021. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!