Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A demiszexualitás a polkorrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A demiszexualitás a polkorrekt kifejezés arra vonatkozóan, ha valaki jó partit akar fogni magának (aminek megismeréséhez idő kell)?

Figyelt kérdés

És ezért van sokkal több nő, aki annak tartja magát, mert ez számukra egy ultra-előnyös pozíció, hiszen ezen fogalom mögé bújva hosszan randiznak, kiismerik a másikat és ha nem szólják el magukat idő közben valamivel, akkor akár még hihető is a dolog. Közben meg a folyamat alatt egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap, de ezt nem mondhatja ki, mert akkor az van, hogy a nő társasága nem elég neki és "csak" dugni akar, közben meg a tükör ugyanúgy visszafordítható, hogy ha a férfi társaságát élvezi a nő, akkor a farkát miért nem.


És ahogy egy gyereket akaró nő is rossz néven veszi, ha rabolják az idejét, mert ketyeg a biológiai óra, a férfi esetében ez ugyanígy van, ő is rossz néven veszi, ha hosszú időt pazarol olyanra, aki nem megtagadna a szexualitást.


Meg ott vannak még a látens aszexuális nők, akik házimunkaként élik meg a szexet, ezzel tönkretéve a férfi lelkét, aki nem érti, hogy miért nem élvezi a nő a szexet, mikor ő mindent megtesz neki.


Gondolom a nők ezt névtelen oldalon sem fogják bevallani, de azért teszek egy próbát, hátha.



2021. jún. 1. 16:26
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#1: De jóval kevesebben és férfiak között is van, aki olyan nőt akar fogni magának, mint Orbán Ráhel és jobban hangzik, hogy ő demiszexuális. Főleg, hogy tudja, hogy lehet, hogy csak olyan jut neki, mint Christine Lagarde.


#2: "Ezzel együtt sose "csapoltam" semmit."


Tehát sétálós, nulla vagy minimális pénzköltős randikra mentetek és így alakult ki hosszú hónapok alatt az, amire te már azt mondod, hogy stabilnak érezted?


#3: "én ezt sose csinálnám. Én az elején azonnal megmondom, ha valaki tetszik, vagy nem. (Többnyire nem.)"


Attól, hogy te sose csinálnád (és akár még el is hiszem neked, mert egy névtelen oldalon bárki állíthatja) még a világban rengeteg olyan nő van, aki élvezi, ha a férfi költ rá. Sőt, még játssza a hülyét (és nem tinilányokról beszélünk, hanem érettebb, 25-30-as, de akár 40-es nőkről is, aki eljátssza utána a naivát, hogy "azt hittem csak barátkozunk" meg "nem mondtad ki, hogy randi".


#4: "és ezért van, hogy nem dugunk akàrkivel, ellentétben a férfiak nagy részével, akinek elég, hogy nőnemű legyen a másik fél min 1 db használható lyukkal? evolúcionáris okai vannak az egésznek, így fejlődtünk.ki"


Nem, az a különbség, hogy benned növekedhet 9 hónapig egy magzat, így figyelembe kell venned a másik fél génkészletét, tehát jobban válogatsz, ez pedig lassítja a folyamatot. A férfi meg ilyenekkel nem törődik egészen addig, amíg nem kényszeríti a nő elköteleződésre, mert akkor hajlamos gazdatestként kezelni a nőt és kiakadni, ha terhesen nem vigyáz magára eléggé, illetve a közösen nevelt gyerekkel is foglalkozik, mert nem úgy van, mint egy rovar, aki lerakja a petéket és maximum annyi a lényeg, hogy stratégiailag megfelelő helyrekre tegye, de utána nincs benne erőforrása, hanem rááldozza az utódjára az erőforrásait, emiatt felértékelődik számára minden.


#8: "Hogy ne csak ingyen ürítő zsáknak legyen használva."


És fordítva helyénvaló, hogy a férfi meg lelki szemetesládának van nézve?


"Bele ne haljon és nehogy már összehasonlítsuk azzal, ha valaki 5-6, vagy 10 év hitegetés után nyögi be, hogy bocsi mégse akarok gyereket."


Azért aki előtt ennyi évig titkolni lehet a dolgot, ott gondok vannak... Normális esetben már néhány hónap után dokihoz mész vizsgálatra, hogy kinél mi nem stimmel.


Az "x év múlva meg majd fogok akarni, de jelenleg nem" meg ne csak a férfi hibája legyen már, ez ugyanaz a pozitív elképzelés, amivel minden fiatal nekiindul az életnek, hogy ennyi évesen diploma, utána esküvő, ennyi éves koromra ezt pipálok ki a bakancslistán, annyi éves koromra azt. Ezeket az élet nagyon keresztül tudja húzni.


Ha meg valaki csak simán alkalmatlan apának, akkor a nő köszönje meg magának, hogy ilyen embernek nem szült gyereket, még mindig kevesebbet veszített néhány év pazarlással, mint azzal, hogy egyedülálló gyerekes anyuka státusszal vág neki az élete hátralevő 30-40-50 évének.


"Simán megteheti, hogy már az elején tisztázza, hogy mindenki a sajátját fizeti, vagy olyan programra viszi a lányt, ahol nincs nagy költség, esetleg az elsőt fizeti, aztán jelzi a lánynak, hogy a következő az ő köre. Minden megegyezés kérdése."


Azért remélem vágod, hogy ha nem valami Ryan Gosling kategóriáról beszélünk, akkor egy férfi már akkor sikeresnek számít, ha kéthetente össze tud hozni egy randit (amiért jó esetben feláldoz egy másik hétvégi programot, amit csinálhatna helyette), ez évente durván 20-25 különböző nő.


Ehhez képest a nő minden napra több randit is össze tud hozni akkor is, ha nyíltan kiírja az adatlapjára, hogy ő elvárja, hogy a pasi fizessen mindent.


Úgyhogy azért a gyakorlatban annyira működik így, hogy a férfi megbeszél valamit, mint ahogy a munkavállaló megbeszéli a fizetésemelést a munkáltatóval. A hierarchikus pozícióban különbségek vannak. És a munkavállaló ugyanúgy felmondhat, ha nem kapja meg a fizetésemelést, de kitalálod, hogy a munkáltató talál-e hamarabb új embert, aki elfogadja a feltételeket, vagy a munkavállaló új munkahelyet, ha ragaszkodik a feltételeihez?

2021. jún. 1. 17:52
 12/34 A kérdező kommentje:

#9: "Na, ilyenkor mi van az elméleted szerint?"


Ilyenkor ugyanaz van, mint a pajzsmirigybeteg hormonzavaros emberek kontra dagadt emberek arányában.


Vagy a tüdőrákos egészségesen élő sportolók és a tüdőrákos dohányosok arányában.


Egy marginális létező jelenségből (bolha) általános érvényű jelenséget (elefánt) kreálunk.


A valós demiszexuális és a kamu-demiszexuális úgy aránylik egymáshoz, mint a láng és a füstje.


#10: Nem is kell, ugyanis én bármikor találok társat bármilyen tetszőleges elfoglaltsághoz és ha nincs szexualitás a dologban, akkor ez a társ bármilyen EMBER lehet. Be tudok étterembe ülni egy férfival is, aki étterem-fan, be tudok moziba ülni egy fiúval is, aki szeretné megnézni az adott filmet, el tudok menni túrázni túracsoporttal, át tudok menni pár sörrel haverhoz, akinek van 4K TV-je és Netflix előfizetése, vagy PlayStationje, a családommal egyedül is tudok találkozni családi összejövetelen és meg tudok hívni magamhoz kertipartira tetszőleges embert.


Viszont a szex az, amit elég nehéz egyedül csinálni. Fizetőst meg ne ajánlgass, mert én olyasmiért szoktam fizetni, ahol csak kapok valamit és ennek az ellenértékét pénzben adom át. Ahol én is legalább ugyanannyit adok a másiknak, akkor azért aránytalannak érzem, hogy még fizessek is.

2021. jún. 1. 17:59
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Arra válaszolj, minek teszel fel kérdéseket, ha nem vagy kíváncsi a válaszainkra, és úgysem hiszed el amit mondunk?
2021. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9-es, hol találtad a kicsedet?
2021. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
*kincsedet
2021. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az a te szégyened, hogy kb. válogatás nélkül beledugnád bárkibe. Na jó, legyen ez valaki. Nem is ismered rendesen, azt se tudod, érez-e irántad a másik bármit, netán te érzel-e valamit, alakul-e valamerre a kapcsolat, egy hullámhosszon vagytok-e? Mindez nem számít, csak az, hogy a markod egy puncira tudjad cserélni. Gondolom az sem számítana, hogy a nőnek jó-e, a lényeg, hogy neked az legyen. Ez végtelenül szánalmas. Na gyerünk, erre is adj egy 200 soros magyarázatot.
2021. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Demiszexuális vagyok, nekem ez azt jelenti, hogy ha le kéne feküdnöm valakivel, akit nem ismerek, akkor elbőgném magam.
2021. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: miért vagy dühös? Ki bántott?
2021. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de ez csak józan paraszti ész,es egy normális világban mindenki ilyen lenne.


Nem az ilyen embereket (főleg nőket, ahogy te is írtad) hívnám különböző neveken, hanem inkább azokat akik úgy érzik hogy elpusztulnak szex/kapcsolat nélkül, ezért pedig összejönnének bárkivel. Az ilyenek (nem túl) polkorrekt neve "ösztönlény" lenne.

2021. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#16: "Na jó, legyen ez valaki. Nem is ismered rendesen, azt se tudod, érez-e irántad a másik bármit, netán te érzel-e valamit, alakul-e valamerre a kapcsolat, egy hullámhosszon vagytok-e? Mindez nem számít, csak az, hogy a markod egy puncira tudjad cserélni. Gondolom az sem számítana, hogy a nőnek jó-e, a lényeg, hogy neked az legyen. Ez végtelenül szánalmas. Na gyerünk, erre is adj egy 200 soros magyarázatot."


Az én esetemben ez csak annyit jelent, hogy a szexet önmagában is képes vagyok értékelni, de ehhez jó szexnek kell, hogy legyen. Ha nem élvezné a nő, akkor minek vesződnék vele, fizetnék egy fizetősnek, tőle a pénzemért cserébe elvárhatom, hogy egyoldalú legyen a dolog és az én élvezetem legyen csak a fontos.


Amiket felsoroltál az meg azért nem érdekel, mert a jó szexhez nem sok köze van a közös távlati terveknek. A jó szexnek a kölcsönös vonzalomhoz van köze, ezt pedig a másik megismerésével legtöbbször csak rontani lehet.


Igen, van olyan, amikor személyiségileg is teljesen passzoltok, ezt hívják úgy, hogy megtaláltad a nagy Ő-t, az igazit, de ez a valóságban nagyon ritka.

2021. jún. 1. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!