Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A demiszexualitás a polkorrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A demiszexualitás a polkorrekt kifejezés arra vonatkozóan, ha valaki jó partit akar fogni magának (aminek megismeréséhez idő kell)?

Figyelt kérdés

És ezért van sokkal több nő, aki annak tartja magát, mert ez számukra egy ultra-előnyös pozíció, hiszen ezen fogalom mögé bújva hosszan randiznak, kiismerik a másikat és ha nem szólják el magukat idő közben valamivel, akkor akár még hihető is a dolog. Közben meg a folyamat alatt egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap, de ezt nem mondhatja ki, mert akkor az van, hogy a nő társasága nem elég neki és "csak" dugni akar, közben meg a tükör ugyanúgy visszafordítható, hogy ha a férfi társaságát élvezi a nő, akkor a farkát miért nem.


És ahogy egy gyereket akaró nő is rossz néven veszi, ha rabolják az idejét, mert ketyeg a biológiai óra, a férfi esetében ez ugyanígy van, ő is rossz néven veszi, ha hosszú időt pazarol olyanra, aki nem megtagadna a szexualitást.


Meg ott vannak még a látens aszexuális nők, akik házimunkaként élik meg a szexet, ezzel tönkretéve a férfi lelkét, aki nem érti, hogy miért nem élvezi a nő a szexet, mikor ő mindent megtesz neki.


Gondolom a nők ezt névtelen oldalon sem fogják bevallani, de azért teszek egy próbát, hátha.



2021. jún. 1. 16:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%
Haha. Nekem is így volt exemnél. Elsőre nem tetszett külsőre. Ő volt az új ember a baráti társaságban. Minél inkább megismertem, annál jobban megtetszett és elkezdett vonzani szexuálisan is. Fogalmad sincs sem a nőkről, az érzésekről, sem a párkapcsolatokról, mégis úgy okoskodsz, mintha a te szavad lenne a Szent írás.
2021. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát sétálós, nulla vagy minimális pénzköltős randikra mentetek és így alakult ki hosszú hónapok alatt az, amire te már azt mondod, hogy stabilnak érezted?"


Igen, többnyire. Sokat mentünk túrázni, oké ahhoz néha kellett 100-200 forintot költeni vonatjegyre. Meg barátokkal jártunk össze sokat "házibuliba" ahova mindenki vett és vitt valamit, kaját-piát.

Már együtt élünk, de továbbra se járunk túl sokat fizetős helyekre, ez nem nagyon változott, nincs igényünk rá. Pár havonta egy koncert vagy színház, akkor felváltva fizettük régen (most meg a közösből).

#2-es vagyok

2021. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

#30: Értem, hogy miről írsz, de ezek után nem igazán áll meg az a tézis, miszerint a nők többsége demiszexuális lenne. Mert legjobb esetben is 5-nél is KEVESEBB százalékára tippelnék.


Ugyanis te olyan ritkaságnak számítasz, mint mondjuk a szinesztéziás emberek.


Viszont azt remélem elismered, - főleg úgy, hogy magad is érintett vagy a témában -, hogy a nők többsége aki demiszexuálisnak vallja magát az valójában közel sem abban az értelemben demiszexuális, mint te.


Tehát hasonló ahhoz, mint a "jaj, de depis vagyok" vagy a "jaj, de szorongok a vizsgák előtt". Köze nincs a kettőnek egymáshoz. Te valóban az vagy az alapján, amit leírsz. Viszont aki annak vallja magát, aztán külső alapján néz meg férfiakat, meg se kell szólalnia, látod rajta, hogy más szemmel néz egy jó pasira, mint egy átlagosra meg azt is, hogy undorral néz arra, aki kicsit pocakos vagy kopaszodik (tehát nem igénytelen vagy ápolatlan).


Esetleg Facebookon osztogat meg viccesnek gondolt mémeket, hogy "Ha ilyen tanárbácsik vannak, akkor visszaülök az iskolapadba" meg "ehhez hasonló konyhai kiegészítőt keresek", az nagyon messze van tőle.


Nagyon érzékletes volt, hogy a férfi az ismerkedés elején olyan semleges volt számodra, mint az asztal és hogy a belső értékeit, személyiségjegyeit vetíted ki a külsejére.


Még egy apró megjegyzés: feltételezem, hogy a te esetedben nem vált be a Tinderhez hasonló társkereső, de ha valaha voltál is fenn is inkább a leírást nézted és akinek nem volt leírása az automatikusan ment balra, ugyanakkor akinek volt és szimpatikus volt, az lehetett volna vörös hajú szeplős vagy alacsony köpcös kopaszodó, mégis jobbra húztad. Eltaláltam?

2021. jún. 2. 14:47
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam társkereső oldalon, mert nagyon zavar a húspiac jellege. A környezetemből és a különböző programok, hobbik által megismert emberekkel ismerkedtem. Így természetesen ismeretes meg a másikat, nincs a nyomás, hogy x perc, vagy óra alatt táld ki akarsz-e többet, mindezt úgy, hogy eleve egy feszélyezett helyzetben vagytok, valószínűleg csak veled ismerkedik az illető, így nem kell versenyezni és nincs rajtad nyomás és már a randi előtt ismered annyira, hogy tudod, hogy kell neked az illető, eleve ezért mondtál neki igent.

Szóval nekem nem való az online társkereső.

2021. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!