Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nem volt anyukám kiskoro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem volt anyukám kiskorom óta, így erős anyakomplexusom van, de én is nő vagyok, leszbikus.Találtok vajon anyám korabeli nőt párkapcsolatra huszonévesként?Tehát olyat keresnék, aki kicsit anyáskodik is felettem.Hol keressem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 21:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

10:48

Csak utánad!!!;)

2021. szept. 11. 12:34
 22/23 A kérdező kommentje:

15:21

Kár, hogy anyád meg nem volt meddő, vagy apád nem volt elköttetve, hiszen az manapság már megoldható!;)

2021. szept. 12. 15:28
 23/23 anonim ***** válasza:
27%
A nők nem születnek melegnek csak a férfiak, nálatok ez inkább pszichés eredetű, tehát a férfiakhoz is kell vonzódnod .
2021. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!