Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nem volt anyukám kiskoro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem volt anyukám kiskorom óta, így erős anyakomplexusom van, de én is nő vagyok, leszbikus.Találtok vajon anyám korabeli nőt párkapcsolatra huszonévesként?Tehát olyat keresnék, aki kicsit anyáskodik is felettem.Hol keressem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 21:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
Neked is megéri válaszolni, gratulálok :D tégy ahogy gondolod :D
2021. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jàrj pszichológushoz mert súlyos problémáid vannak.

A két szerep egy szemèlyben sose lesz meg.

2021. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó:Csak heteró csajoknak lehet apakomplexusuk, igaz?:)))
2021. jún. 1. 23:14
 14/23 anonim ***** válasza:
31%
Ugyanez a szitu volt a Kalocsai Zsuzsa es Krencsey Hella kozott (viaszbaba blog) - csúnya vege lett, most birosagra jarnak, plussz a legjobb 10 eve ment ra, most sajnálja.
2021. jún. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
13: az apakomplexus nem azt jelenti, hogy apának ÉS szexpartnernek kezeli az idősebb pasit!!!!
2021. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
Az apakomplexus sem jó dolog, a hetero apakomplexusosoknak is ajánlott rendbe tenni a lelküket. Sajnálom hogy ilyen sebek van, kedves kérdező. Szerintem próbáld ezt feldolgozni, és ne keress pótanyát , egyszer le kell szakadni róluk. De ha találsz is ilyen nőt, nem egészséges ha ez egy személyben van q szerelmeddel. Hetero csajoknal sem, ha potapát keresnek párkapcsolatra. 3gyszeruen a szerelem és a szülői szerep kizqrja egymast.
2021. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
Az apakomplexus se normális, hiába idealizálják olyan baromságokkal megtámogatva, hogy "egy idősebb férfi már nem egy nyeszlett kölyök, hanem FÉRFI, aki biztonságot ad" meg, hogy "de, hát annyira érett és öntudatos ez a lány, hogy lélekben inkább 40, mintsem 20, aki komoly kapcsolatra vágyik". -.- Minden anya-és apakomplexusosnak irány a pszichológus!
2021. aug. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Többszörösen beteg az agyad...
2021. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18:A tiéd!;)
2021. aug. 24. 19:31
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
se apám se anyám nem nevelt, még sem vagyok komplexusos ..
2021. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!