Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti lenéztek olyan 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti lenéztek olyan 30-as pasit, aki segédmunkásként keres 380-at, mert diplomásként (sok ilyen van, pl rendőrtiszt, ápoló, tanár, vagy rengeteg más állami dolgozó még) nem keresne ennyit?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 17:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
76%
7 Pasi, mert egy no sem ir ugy magarol, hogy “en es a baratnoim” xD
2021. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nálunk a targis diplomás ember. De jobban keres targoncásként, mint tanárként. Nem egyedi eset.
2021. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem nézném le. Viszont nem értem,hogy vki mielőtt a felsőoktatásba jelentkezik nem tudja,hogy kb mennyit fog keresni? Drasztikus bérváltozás nem sok pályán van. Tudom,hogy a kérdés nem erről szól,de dühös vagyok azért ha vki csak azért tanul,h legyenek diák3veu,később kezdjen dolgozni,esetleg jól hangzik,h van egy diplomája. Aztán rájön,hogy keveset keres,ezért fiókba teszi és elmegy segédmunkára...
2021. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

A fiatalok védelmében, sokan idealisták vagyunk 20 alatt, bennünk van a bizonyítási vágy, vagy valaki azt sem tudja milyen lehetőségek vannak most és az egyetemisták felének lövése sincs, hogy ő azt akarja-e tanulni, csak olyan nyílvánvaló választás.

Amit én maximálisan megértek. Mert én is keresztűl mentem ezen. Meg akartam váltani a világot, azt a szak felénél jöttem rá, hogy nem fogom.

Szerintem sok fiatal nincs jól felkészítve az életre, így a legtöbb a pályaválasztást úgy éli meg mint valami fészekből kipottyant madárfióka.

És sok dolgot a maga bőrén kell megtapasztalnia, mert nagyon sokszor az internetes portálokon lefestett kép köszönőviszonyban sincs a valósággal.

2021. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14-es,teljesen megértelek. Viszont vannak szülők akik már jobban átlátják a helyzetet. Azt látom,hogy azokban a családokban ahol jól működik a szülő-gyerek kapcsolat,odafigyelnek kezdettől az adottságokra/képességre,orientáltságra,kevésbé vannak tévutak. Persze kivételek mindig vannak.
2021. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
13, nem csak azert tanul mert a diakevek kellenek. De a tobbseget hajtja az hogy azzal foglalkozzon ami tetszik, amit szeret. Mert ugy all hozza hogy legalabb jol erzi magat. Aztan rajon hogy attol h valami tetszik de szarul fizet meg nem egyenlo azzal hogy legalabb munka kozben jol erzi magat es hasznos lesz amit csinal. Vagy rajon hogy szép az illúzió de a mindennapok nehezsegei arra kesztetik inkabb menjen a penz utan. A fiatalos lendulet nem tart orokke. Meg azert az egyetemek is nyilt napon nem azt hiresztelik h de rossz a fizetes. Nyilvan szepitenek. Amugy meg ha szakmat tanul valaki, az sem biztos hogy azt csinalja orokre. Miert is kene? Vegul is az ember maga is valtozik, erdeklodes munkabiras..szoval sok minden. Miert kene beleragadni valamiben?
2021. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Azert ha valaki mar egy barmikyen diplomat megcsinal, akkor be tud kerulni azzal az erovel egy multihoz.
2021. jún. 7. 22:22
 18/36 anonim ***** válasza:
Hat be de ha nem szakterulete akkor nem biztos hogy sok fizut kap, max pesten.
2021. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan haverom, aki multinál jólfizető, jó poziciójú állásban volt, de azt a sok "baromságot" it el kellett viselnie ezért... 1 évre rá visszajött a városunkba, és az ő szavaival élve "inkább állok a gyárszallag mellé".

Én megértem azt is akinek a pénz és a pozició nem minden. Sokan a diplomás állásukban jönnek rá, hogy ez a pénz és a presztízs nem minden. Főleg, hogy a multik nemcsak a gyári dolgozókat képesek kizsigerelni, de a "betanított diplomásait" is.

2021. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Akkor vált, akkor keres mást, akkor továbbképzi magát. Vagy elvégez egy szakmát. De a segédmunkás meg a gyári droid nekem olyan kiábrándító.
2021. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!