Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti lenéztek olyan 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti lenéztek olyan 30-as pasit, aki segédmunkásként keres 380-at, mert diplomásként (sok ilyen van, pl rendőrtiszt, ápoló, tanár, vagy rengeteg más állami dolgozó még) nem keresne ennyit?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 17:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30


nem hazudsz. Csak te vagy az a ritka kivétel, ami sajnos lassan hihetetlen :D

2021. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Jó, de azért abból sem érdemes kiindulni, ami egyrészt itt "vélemény" (ugyanúgy szétrollkodják itt is még a normális kérdéseket is), másrészt az egyébb netes oldalak sem relevánsak pl. közösségi média.


Annyira nem a valóság.

2021. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"23 azt ugye tudod, hogy egy munkahely nem tart örökké? Lehet bejön más (szerinted többre becsült) munkalehetőség X hónapon belül."

Nem igazán értem, hogy hogy jön ez ahhoz, amit írtam. Én hivatásról beszéltem, nem munkahelyről. :))

2021. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, ezért van a legtöbb tanárnak, mentősnek, rendőrnek, tűzoltónak felesége, családja? Olyan unalmas már ez a rinya, komolyan mondom.

Én főként belső értékeket várok el, csak azon a többség elhasal. Könnyebb dolgom lenne, ha jó tested vagy pénzt várnék el.

2021. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

33


Szerintem az emberek 90% nak nem hivatasa, hanem munkaja van

2021. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én IT szektorban nettóban nem keresek ennyit, közel sem. Jó, nyilván 1 műszakban, 8 órában, kényelemben dolgozom, de a fizu csak álom hogy ennyi lesz egyszer.
2021. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!