Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg, akik 30-35 életévére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, akik 30-35 életévére teljesen rendben van az anyagi egzisztenciájuk, csak olyan férfiakat keresnek a nők interneten és azokat a férfiakat teljesen semmibe veszik, akiknek harminc egy néhány éves korukra nincs saját lakásuk meg autójuk???

Figyelt kérdés
Mi az igazság???
2021. jún. 10. 00:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

9.

Amúgy én is nő vagyok és speciel pont ő bejőn külsőre is.

2021. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezen miért csodalkozol? Az autó amugy alap...
2021. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12: Attól függ, hol élsz. Vidéken a puszta közepén ahol a legközelebbi kisbolt 20km, ott elhiszem.
2021. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol az!

Kedves kerdező, hogyan akarod elvinni a baratnődet mondjuk kirandulni stb? Nekem nagyon kiabrandito lenne, ha mindig csak az en kocsimmal mehetunk.

2021. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"És az akkora baj? Nem tudom, én ranezzek és egy olyan embert látok aki megnevettet és jól tudom magam érezni. Ez sztem sokkal fontosabb."


Igen, nekem a barátaim ilyenek. Akivel kapcsolatot szeretnék, az ilyen plusz külső, mert nem csak a kezét akarom fogni.

2021. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Azért Adam Sandler eléggé jóképű pasi, minden csak nem átlagos (olyan 10/7-es). Olyan külsővel nem valószínű, hogy azért utasít el a nő, mert nem jössz be neki, habár ízlések és pofonok.
2021. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Az autó alap, a lakás az nem. Kevés embernek van lakása (most nem az 5 milliós tanyasi házat mondom) 35 alatt, aki nem keres 7-800 ezret, vagy dolgozott 10 évet előtte külföldön, vagy nem a barátnőjével összespórolta rá, vagy a család vette neki, esetleg örökölte.
2021. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Elmúltam 30 és sajnos nincs alattam lakás de még külsőre sem vagyok egy 4- estől jobb, ami által igencsak be vannak határolva a lehetőségek maradjunk annyiban. Teljesen mindegy, hogy ki milyen értékes maga natúrban. Szerintem az ilyen nőknek eszük ágában se jut lenézni az alsópolcra, hisz van fent elég, minek hajolgatnának.
2021. jún. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18

Igen, de a Nőket is meg lehet érteni. Rád nem lehetne családi életet alapozni

2021. jún. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg lehet. Nem állítom, hogy nem jogos ez van.

A magam fajtának akkor lesz valami sansz, ha már lesz egy pofára ejtés, esetleg egy megcsalás aztán lejjebb adják kicsit. De ilyenkor nekem is feljön a kérdés, hogy ez így mennyire van rendben.

2021. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!