Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak önbizalom hiányos esetleg mentális betegségben küzdő nők (itt). Ők hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés

És ha véletlenül vannak, amit kétlek, nekik mitől van önbizalom hiányuk? Tudják hogy bármikor találnának maguknak partnert.

Ha érzelem mentes szexre képesek akkor miért hisztiznek a külsejűk miatt? Ha szexre tetszik a pasiknak akkor kapcsolatra is...



2021. jún. 11. 09:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy miazhogy?

Mi?

Nem mi az, hogy mi az?

Hogy az mi, az nem mi?

2021. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

9-es, a legtöbb férfi egyszerűen csak a jó nőket veszi észre a világban, mindenki mást teljesen levegőnek néz. Végigmegy a jóember a körúton, aztán újságolja a haverjának, hogy "tele a város szuperjó puncikkal, bazze félórát sétáltam és láttam vagy 100 bombanőt". Az meg egyszerűen nem tudatosodik a tompa fejében, hogy 1500 nő mellett ment el ez idő alatt, akik közül volt sok száz "semmi különös" kategóriájú nő is, meg rengeteg olyan, aki egyszerűen nem számít nőnek, és ennélfogva nem is létezik egy átlagos férfi fejében.


Egyébként értelmesen, összeszedetten írsz, láthatóan egy mélyen és világosan gondolkodó ember vagy - már pusztán ezáltal egy ritka és értékes része vagy a világnak. Nem minden a külső. Ha megtalálod a helyedet, sokkal többet tudhatsz adni az embereknek, mint akiben annyi van, hogy a csinos seggét végigriszálja a főutcán mindennap.

2021. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%

9. Az arányok, azok a fránya arányok. Senki nem mondja, hogy nincsenek ronda nők, vagy hogy nekik nem nehéz ismerkedni. Miért kell szélsőségekben gondolkodni mindig? Csak könyörgöm tegyünk egymás mellé egy hasonlóan kinéző férfit és hasonlóan kinéző nőt (arcra, alkatra) és nézzük meg egymáshoz képest csak úgy kinek hogy megy az ismerkedés. Vegyünk egy átlagos arcú, vékony srácot és egy átlagos arcú vékony lányt, akik mindketten visszahúzódóbbak. Nézzük meg kinél hányan próbálkoznak, kinek mennyi energiát kell beletennie az ismerkedésbe, kinek lesz előbb párja, ki talál előbb legalább magához hasonló partnert.


Amit 10-ből 6 nő megtapasztal ismerkedéskor, hogy rengetegen próbálkoznak nála (vonzó férfiak is!), szexhez könnyebben jut, de mindig akadnak bőven olyanok is, akik kapcsolatot akarnak tőle, na ugyanezt mondjuk 10-ből 3 férfi éli át, de még ott is neki kell kezdeményeznie nyilván az esetek legtöbbjében.

2021. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%
12. Megint csak az arányokat tudom mondani. 1 férfi 100 nőből mondjuk 30-ra, 40-re mondja, hogy jó nő, csinos nő, helyes nő. 1 nő 100 férfiból mondjuk 5-re, 10-re mondja, hogy jó pasi.
2021. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

"Nézzük meg kinél hányan próbálkoznak, kinek mennyi energiát kell beletennie az ismerkedésbe, kinek lesz előbb párja, ki talál előbb legalább magához hasonló partnert."


"Amit 10-ből 6 nő megtapasztal ismerkedéskor, hogy rengetegen próbálkoznak nála (vonzó férfiak is!)"


De ezt meg amugy honnan szeditek? A baratnoim tobbsege atlagos, de csak azoknal probalkoznak sokan, akik nagyon nyitottak, bulizosak, extrovertaltak, "el tudjak adni magukat". Szerintem problemak vannak az "atlagos" fogalommal nalatok. Van 24 eves szuz baratnom, aki nem csunya, normalis, de nem annyira tarsasagi ember es alig 1-2 emlitesre se melto idiota nyomi akarta volna megdugni eddigi elete soran. Most ennek orulnie kene?

Az meg ugye mas kerdes, hogy vannak nagyon gaz ferfiak, akik mindenkit dugnanak, aki el es mozog (rajtam kivul :D), es szinte barkinel beprobalkoznak szex remenyeben, de oszinten, te hany jo pasit talalsz ezek kozt? Attol egy nonek se fogja jobban erezni magat, nem lesz tobb onbizalmuk es nem valik konnyebbe a tarskereses, hogy par kanos idiota ugyanugy megdugna oket, mint minden masodik not az utcan rajtuk kivul.

(9 voltam)

2021. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

Én komolyan elsírom magam attól, hogy vannak olyan egyszerű gondolkodású egyének, akik szerint egy nő önbizalma csak a pasik rendelkezésre állásától függ.

Az önbizalom egy kisgyerekkorban kialakuló paraméter, ilyen egyszerű dolgok, külsőségek, környezeti hatások csak azokat tudják befolyásolni, akiknek már eleve nincs megfelelő önbizalmuk - a gyerekkor miatt. Akinek megvan a stabil önértékelési bázisa, annak meg tökmindegy, hogy hány pasas akadna a kisujjára.

2021. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

9 kicsit meg lepett a 2. kommented

szóval vannak olyan férfi típusok akiket gáznak tartasz elítélsz(ha külsőre érted a nyomit,gázt stb akkor nagyot csalódtam,ha viselkedésre azt megértem), a másik része hogy mindenkit kivéve téged szerintetek nekik sem kellenél de örülnél neki ha vissza utasíthatnád őket?

Azt mondod ha oda menne hozzád egy önbizalom hiányos félénk(hozzád hasonló) srác hogy ismerkedne el hajtanád?

attól függetlenül hogy én nem a szexre hajtok,nem igazán értem az ilyen nőket vágynának a szexre szó szerint azon szomorkodnak hogy egy mondhatni ronda pasi sem dugná meg őket,ezzel szemben meg ronda,lúzer pasival le sem állnának semmit nem jelent az ilyenek közeledése.

2021. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%

17, eleg osszefuggestelen dolgokat irsz es szerintem nem sikerult ertelmezned a mondandomat, de probalok erdemben reagalni. Viselkedesre ertettem a nyomit, es nem, nem szeretnem, hogy barki ilyen beprobalkozzon nalam.

Onbizalomhianyos felenk srac alapbol nem menne oda senkihez ismerkedni, hozzam meg vegkepp nem.

Nem, nem vagyom a szexre, nem szeretek szexelni (bar nem mintha sok lehetosegem lett volna), nem birom elviselni a sajat testem latvanyat se. Szerinted igy hogy tudnam elegedni magam egy masik emberrel?

Torodesre, elfogadasra vagyom, es ha valakin latnam, hogy tenyleg szeret ugy ahogy vagyok, akkor az onmagamhoz valo viszonyom is pozitivabb lehetne. Nem kell felreerteni, nem mastol varom az onbizalom boostot, de azert egy szereto kapcsolat sokat dobhat az ember psziches allapotan.

Ronda, luzer pasi meg amugy mit takar? Elhizott, igenytelen, apolatlan pasikkal es kanos gyokerekkel, akik mindenkit megdugnanak, valoban nem allnek le. Annal az egyedullet is boven jobb.

2021. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
55%
A 16. válaszban megtaláljátok a lényeget. Ennyi!
2021. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
én írtam de nem válaszolsz szóval ennyi.
2021. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!